Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi a reális...

Szerintetek mennyi a reális kezdő bérigény egy frissen végzett MSc, de cégnél 2 éves tapasztalattal bíró programozónak? (Python, MATLAB, gépi látás, képfeldolgozás matekos háttértudással)

Figyelt kérdés

Nettó 200e Ft alapfizetést ajánlottak, úgy hogy alapvetően a másik kollégát 1.5 évbe került megtalálni erre a speciális területre, óriási erőforráshiánnyal küzdenek.


Azt mondták 200-250 nettó reális egy frissdiplomásnak. (Cafeteria, nuku, esetleg némi túlóradíj)



2017. okt. 2. 23:17
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

A megállapodás szerint havi 80-100 óra kódolás, prototípus és termékfejlesztés, amiből konkrét eladások lesznek majd + experimentális algoritmusok fejlesztése... és 60-80 óra kutatási,biológiai műszeres mérés, vagy szakirodalom átnézése, ami nekem "játék" és szórakoztató kb.


Szerintem ezért reális 240-260 kezdőfizu+ dinamikus emeléssel... amit kialkudtam végül. Ha csak 160 óra kódolásról lenne szó, akkor nem mentem volna bele az fix, de így elégedett vagyok frissdiplomásként.

2017. okt. 20. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!