Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kedves többgyermekes anyukák,...

Kedves többgyermekes anyukák, ti mégis hova mentetek dolgozni, miután visszamentek GYESről?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagyszülőkférjem hajnalban megy,késő este jön.

Én tudom megoldani a 3gyerek "logisztikáját"óvoda,suli szempontból.Szinte mindenhova 2 v 3műszakban vesznek fel mindenkit.

Tescoban dolgoztam,mint pénztáros,de nem tudom vállalni,mert a gyereket nem tudom az oviban,meg suliban hagyni,vagy otthon?!


2017. júl. 25. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
3 gyerekkel legyél hivatásos anya. Kapsz annyit családival együtt, mintha dolgoznál.
2017. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg a környéken élő, hasonló helyzetű anyukákkal beszélgetni, valószínűleg ők is ezzel a problémával küzdenek.


Osszátok be, melyik nap ki hozza el a csapat összes gyerekét, így mindenki jól járna.

2017. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

A gyermeknevelési támogatás, amit főállású anyaságnak mondasz, a legkisebb 8 éves koráig igényelhető (dolgozni korlátozottan, de lehet mellette, érdemes utána nézni a feltételeknek).


Nettó 25.650 Ft-ról beszélünk, ez hogy lenne ugyanannyi, mint egy havi fizetés? A családit kérlek ne számold ide, hiszen az akkor is jár a gyerekeknek, ha mindkét szülő dolgozik.

2017. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz annyit családival együtt, mintha dolgoznál.


NA számold újra...

2017. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
45%

Hát először is jó lenne tudni, mi a végzettséged, mihez értesz, merre laksz. Most hiába mondom neked, hogy vállalj részmunkaidős, heti 15 órás tanári állást egy XIII. kerületi nyelviskolában, ha te egyébként Szegeden laksz, és géplakatos a szakmád.

Másodszor apuka hun a vérbe' van már megint? Mert a 3 pulyát azt KETTEN vállaltátok. Tudod, ő is ott volt. A Wartburg hátsó ülésén. Bezony ám. Ez nem egy one-man-show, a két szülőnek közösen kell megoldania a dógokat. Gyerekvállalás előtt beszéltetek erről?

2017. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahol addig is dolgoztam. Amíg kisebbek voltak csupán fél állásban mentem vissza (ez heti 2xfél nap volt). Most mióta nagyobbak főállásban dolgozom. 8-tól, ameddig el nem végzek. Általában fél 2, fél 3.
2017. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!