Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nagyon nagy gáz...

Szerintetek nagyon nagy gáz egy állásinterjút lemondani azért mert nem tudok lakhatást intézni, elintézni?

Figyelt kérdés
Vidékre mennék, de egyszerűen nem találok albérletet. Van nálam is egy határösszeg azért amin felül már nem tudok menni. 90-100 ezerért + 2 havi kaució bútorozatlan lakások. Egyedülálló vagyok és albérlőtársat sem találok.

2017. okt. 11. 17:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

# 10


igen, körülbelül, annak érzem magam :)

2017. okt. 11. 20:15
 12/21 anonim ***** válasza:
László ne add fel! - Amúgy baromságot félretéve, most mihez fogsz kezdeni? Tényleg ennyire lehetetlen volt találni helyet?
2017. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Feladtam egy hirdetést, senki nem jelentkezett, nem keresett, kezdődött ezzel.

Azok akiket én kerestem azok meg olyan félvállról kezelik, kezelték a dolgot, olyan immel ámmal, majd valamikor, egyszer, talán, adjak meg elérhetőséget és keresnek, novemberben XD

2017. okt. 11. 20:30
 14/21 anonim ***** válasza:
Legalább jó munka lett volna?
2017. okt. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Az.


Szerettem volna nagyon oda menni és megszabadulni végre innen ahol lakom.


Azóta is gyötör a bűntudat, hogy lekellet mondnom, a szívem szakad meg .

2017. okt. 13. 15:34
 16/21 A kérdező kommentje:
Ha lenne itt ilyen mint elefánttemető, elmennék oda meghalni, kb. olyan szinten érzem sz @ rul magamat.
2017. okt. 13. 15:50
 17/21 anonim ***** válasza:
Mert most hol laksz, ha kérdezhetem? Más helyek nem jönnek szóba? Győr, Sopron stb.? Ezek közel is vannak a határhoz. Akár Ausztriában is lehetne munkát vállalni.
2017. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Utálom már, hogy mindig annak kell jónak lenni amit más akar, azt kell elfogadni ami másnak jó és belekel törődni mindenbe.


Itt pl. nem kapok munkát ahol lakom. Tök más területen vagyok kénytelen próbálkozni mint ami az eredeti szakmám. Olyan embernek, embereknek könyörgök, kuncsorgok hosszú idő óta akit, akiket legszívesebben pofán rúgnák.


Pestet meg úgy ahogy van rühelem, utálom.

2017. okt. 13. 16:17
 19/21 anonim ***** válasza:

"Azóta is gyötör a bűntudat, hogy lekellet mondnom, a szívem szakad meg ."


Nem kellett lemondanod.

Meg lehetett volna próbálni - erre kezdtelek buzdítani. Ugyanis az sem biztos, hogy felvettek volna. CSAK egy állásinterjú volt.

Nem fejtettem ki részletesen (privátban), mert nem volt időm, de rosszul kötzekíted meg a dolgot: könnyen lehet, hogy az állásinterjú előtt vagy után járkálva a városban, kérdezősködve találhattál volna szállást. Vagy szobatársnak átmenetileg befogadtak volna albérletbe.

MEG SE PRÓBÁLTAD AZ ÁLLÁST! Nincs szállás, akkor el sem megyek - pedig tényleg lehet, hogy amúgy sem vettek volna fel. De mivel nem próbáltad meg, így most ringathatod magad abban a hitben, hogy a szállás miatt kellett lemondanod róla. Ja, és a próbaidőről nem is beszélve - még az alatt is bármikor felmondhatnak.

Nem jól csinálod. Legközelebb menj el, próbáld meg - aztán szállás meg majd csak megoldódik valahogy, ha már biztos a dolog. Még az is lehet, hogy a munkahely tudott volna valamit... Ej, ej...

2017. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hirdettem is magamat hirdetőben, pontosabban, hogy albérletet keresek, vagy szobatársat, vagy csak szobát magában. Rokonom is lakik ott és ő sem tudott befogadni.
2017. okt. 13. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!