Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet bejelenteni azt,...

Hol lehet bejelenteni azt, hogy elveszik az FHT-t, de senki nem mondja, hogy van egy olyan lehetőség, hogy ezer forintot befizetsz a NAV-nak és akkor megtarthatod?

Figyelt kérdés
Sokan meg azzal csalnak, hogy házimunka címen befizet egy ezrest, aztán FHT letudva és kapja a 22 ezer segélyt. Nekem ezt senki nem mondta, hogy van ilyen lehetőség közben, meg a beteg hozzátartozómat ápoltam + valóban házimunkát is végeztem.

2017. okt. 29. 23:41
 1/5 A kérdező kommentje:
A kormányablakba tudnak tenni valamit vajon, ha szánt szándékkal szemétkedik az ügyintéző a munkaügyiben ???
2017. okt. 29. 23:45
 2/5 anonim ***** válasza:

A kormányablakban azzal se tudnak mit tenni, hogy őket találják meg a nevük miatt minden ilyen hülyeséggel. Egyik a találmányát akarja bemutatni Orbán Viktornak, a másik azt akarja, hogy rombolják földig a bankokat, mert őt becsapták. Azért nem halad a sor, mikor valamit el akarsz intézni, mert ezeket hallgatják.

Menjél csak be, majd örülnek neked is.

2017. okt. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, ez is egy hülyeség szerinted ? Szerintem meg kicsit súlyosabb ez mindennél, hogy azt gyanítom saját magának utalja az intéző a nekem járó pénzt.
2017. okt. 30. 01:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit furcsa, hogy az ami szabály az szabály, ami törvény az törvény, valaki meg meri venni a bátorságot és telibe sz***rja. Pofára, szimpátiára adja azt amit a kormány megszavazott, valaki meg úgy játszik vele mintha a sajátját kéne odaadnia. Nahát én erről beszélek.
2017. okt. 30. 02:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan lehetőség, hogy "elveszik az FHT-t, de ezer forintot befizetsz a NAV-nak és akkor megtarthatod"

Nem házimunka, hanem háztartási munka. Törvényileg szabályozott adórendszeren kívüli keresőtevékenység.

Benne van a határozatban (amit az FHT megállapításáról kaptál) hogy ez is egy lehetősége a 30 nap teljesítésének.

1 év alatt lett volna lehetőséged utána nézni/kérdezni, hogy milyen módon teljesítheted a 30 napot, ami az FHT-hoz kell.

Ha úgy érzed, hogy "szánt szándékkal szemétkedik az ügyintéző a munkaügyiben", jelentsd a felettesének, a kormányablaknak ehhez semmi köze.

"gyanítom saját magának utalja az intéző a nekem járó pénzt" - rosszul gyanítod. Olyanok az ügyintézők amilyenek, de ezt nem tudják megtenni (nincs rá lehetőségük)

"Kicsit furcsa, hogy az ami szabály az szabály, ami törvény az törvény, valaki meg meri venni a bátorságot és telibe sz***rja. Pofára, szimpátiára adja azt amit a kormány megszavazott, valaki meg úgy játszik vele mintha a sajátját kéne odaadnia."

Esetedben pont betartotta a törvényt az ügyintéző:

nincs meg a 30 napod, megszüntette az FHT folyósítását.

1 évvel ezelőtt, amikor megállapították az FHT-t, benne volt a határozatban ez is.

2017. okt. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!