Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adnának ekkora fizetésemelést?...

Adnának ekkora fizetésemelést? Mivel érveljek?

Figyelt kérdés
A jelenlegi fizetésem nettó 130 ezer forint (tudom, elég kevés, de ez a keleti régió) Viszonylag nagy felelősséggel járó irodai munkát végzek egy közepes méretű, de folyamatosan fejlődő cégnél. Mikor ide kerültem azt mondták, hogy a próbaidő letelte után lehet több is a fizetésem. Fix egy éves szerződések vannak a cégnél, azokat újítják meg ha lejár. Az én éves szerződésem is lassan lejár, nem emeltek semmit a próbaidő letelte után (bár nem is kértem). Szeretném, ha az új szerződésemben már kb nettó 160 ezer forintos bér szerepelne. Adnának ekkora fizetésemelést? (30 ezer forint, kb 25%-nyi emelés) Mivel érveljek, hogy elérjem? A munkámmal meg vannak elégedve, szerintem nekik is érdekük lenne hogy maradjak. Meg egyébként ennyit vagy ettől többet is lehet már keresni a Dunántúlon betanított munkásként, a külföldi lehetőségekről nem is beszélve. Jövőre nőnek a bérek amúgy is mindenhol, szeretnék én is jobban keresni.
2017. nov. 11. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
keresel másik munkát hasonló bérért, mint amit akarsz, ha nem emelnek, nem újítasz szerződést, hanem mész a másik helyre
2017. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te tudod, mennyire vagy nélküözhető. Mennyire kerülne sokba a cégednek valakit a helyedre állítani. Ezt így, a konkrét helyzet alapos ismerete nélkül nem lehet megválaszolni.
2017. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!