Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen oldalon találok külföld...

Milyen oldalon találok külföldi, nonprofit vagy vmilyen alapítvány által külföldre szervezett munkát?

Figyelt kérdés
Szeretném fejleszteni az angol tudásomat,beszélőkémet,ezért gondoltam vmi külföldi munkára.De mképpen vmi biztonságosabbat,szervezettebbet szeretnék,ahol szállást és kaját biztosítanak.Ezért gondoltam vmi alapítványosra,ahol ugyan nem kapnék vagy esetleg csak egy picike zsebpénzt,de normális körülmények között lennék és gyakorolhatnám a nyelvet.Anglia lenne a legjobb,de más is szóba jöhet,ahol az angolt kérik.Picit németül is tudok (társalgás).
2008. okt. 23. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha google-ba beírsz valami kulcsszót, nem ad ki semmit?
2008. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egy időben kerestem ilyet, vannak erre alapítványok (pl. Útilapu), de mivel neked kell fizetned az útiköltséget, sőt még valami adminisztrációs díjat is, drágábban jön ki a munka, mintha egyszerűen saját pénzen nyaralni mennél. Arról nem beszélve, hogy mindenki külföldi, a többiek nagyjából annyira tudnak nyelvet, mint te, így nem sokat fogsz tanulni tőlük.
2008. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!