Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Első fix munkahelyem lesz 30...

Első fix munkahelyem lesz 30 évesen. Milyen iratokra lesz szüksége a munkáltatónak?

Figyelt kérdés

Kérnék egy kis segítséget. :) Régebben diákként dolgoztam, utána szerződéssel illusztrációs munkákat csináltam (ill. egy jó részét szerződés nélkül...). Szóval nem volt még fix teljes munkaidős állásom, nincsenek kilépő papírjaim, EÜ kiskönyvem stb.

TB-t saját magamnak fizetem.


Mire lesz szüksége a munkáltatónak?

Nem akaraok totál idiótának tűnni. :D



2017. nov. 17. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Semmire, személyid, adókártyád, TAJ kártyád legyen nálad, egészségügyi kiskönyvet meg majd kapsz.

(most kicsit kevésbé érzem, hogy kilógok a sorból, amiért nekem 32 évesen lett az első ilyen állásom :D mondjuk én két év után visszamentem szabadúszónak.)

2017. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem végzettséget igazoló papírokat is viheted; egyébként beleírják sztem az e-mailbe, hogyha kell valami, vagy telón megmondják, amikor behívnak.
2017. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Voltam már benn, csak ezt a sok infó közepette pont elfelejtettem megkérdezni. Az EÜ/TB kiskönyvet gondoltam, hogy megveszem itt a nyomtatványboltban, hogy nehogy ennek a beszerzésével húzzák az időt, de ezek szerint ez se kell. :)

2017. nov. 17. 18:31
 4/6 Enikő64 ***** válasza:
100%

Szia , gratulálok , sikerült munkahelyet találnod :)

Iskolai végzettséget igazoló okirat,személyi- és lakcím kártya,adókártya és TAJ kártya szükséges a munkaszerződés megkötésekor. EÜ kiskönyvet a munkaadó beszerzi,azt csak kilépéskor adják a munkavállaló kezébe .

Sok sikert !

2017. nov. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és ha fejből nem tudod a bankszámlaszámodat, akkor azt is vidd, mert kérni fogják, hogy tudják hova utalni a fizetést.
2017. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. nov. 18. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!