Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Befektetnék 4000 Eurót értelme...

Ricsi74zhf kérdése:

Befektetnék 4000 Eurót értelmes üzletbe. Kinek milyen ötletei lennének?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
öcsém 😀 van 1,2 millió Ft-od, és a gyakorikerdesek.hu-n kérdezed, hogy mit csinálj vele 😀 reális...
2017. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél egy lakóparot, jó üzlet a lakások kiadása bérbe.
2017. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Add oda annak, aki tud vele kezdeni valamit.

Ez az összeg max arra elég, hogy ha véletlen munkanélkülivé válnál, akkor pár hónapig kihúzod belőle.

Nekem ez a 4000 Euro max 2 havi fizetésem.


Egyébként a tanulás is egy jó befektetés.

2017. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem leszel belőle milliomos, de legalább addig sem költöd el: [link]
2017. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kb semmire nem mész vele.

Talán valami budibüfét tudsz belőle nyitni.

2017. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lakóparkot....??????? Mondjuk babaházra gondoltál a gyereknek???
2017. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pufigyerek válasza:
Pénztáros Lőrincnek add oda. Az megforgatja és miliárdos leszel!
2017. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia. Engem is érdekel ez a téma, bár nincs ennyi befektetni való pénzem. Amihez semmi tudás nem kell és egy ideje csinálom az az otp önkéntes nyugdíjpénztár. Közepes portfólióba vagyok, ennek évi kb 6-7 százalékos hozama van. A befizetett pénznek a hozamát először a belépést követő 10. év leteltével lehet felvenni, utána pedig 3 évente lehet kivenni, természetesen adómentesen. Tételezzük fel berakod az 1.200.000 ft-ot és fizeted az évi minimum díjat ami kb 5000 ft. akkor a 10. év leteltével felveheted a hozamot ami kb 840.000 ft lesz. Innentől pedig 3 évente veheted fel a hozamot ami kb. 250.000 ft 3 évente. Tudom ez nem a világ de nézzük még az előnyeit: a tőkéd megmarad, örökölhető, bármilyen adósságot csinálsz nem vehetik el, kedvező hitelt is lehet igényelni és valahol más hitelhez is elfogadják fedezetnek. Én apránként rakosgatok be pénzt, a 10. év már letelt nekem fel is vettem a hozamot kérheted hogy a postás hozza vagy lehet utaltatni számlára is. Szerintem elég biztos a háttér is mögötte. Ami negatív a tőkét ha kiveszed bukod a felét, ezt tehát nem szabad. Tudom nem egy olyan dolog ami a világot hozza, de nem tartom rossz dolognak. Mások véleménye is érdekel erről akár, ami normális persze.
2017. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Üdv!

Sikerült találnia megfelelő befektetést?

Ha nem, mészkő burkolatok gyártásának bővítéséhez keresünk partnert. Ha még aktuális írjon egy elérhetőséget.

Köszönöm

2018. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!