Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az átlagos fizetésemelé...

Mennyi az átlagos fizetésemelés egy szoftvermérnöknek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elég jó a fizetésem, de néha olyan statisztikákat látok az interneten, hogy eláll a lélegzetem.

2017. dec. 15. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A cégek az én tapasztalatom szerint - pozícióváltás nélkül - általában egy számjegyű %-ot emelnek. Ez arra pont elég, hogy csillapítsák a kedélyeket és mondhassák, hogy volt emelés.


Poziváltás esetén kevesen váltanak 20%-nál kevesebbért (már amennyiben a pénz hajtja a váltást).

2017. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Nettóban (tehát ebben bennevan a fekete és a caf is), kapok 430-at. 600-ért váltanék de nem keresem a ehetőségeket mert nem akarok job hoppernek tűnni. Majd olyan fél-egy év múlva.


Java EE.

2017. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 3 év tapasztalattal nettó 350 (teljesen fehéren, multinál). Fizetesek.hu küldött egy levelet miszerint 25%-al rosszabbul keresek, mint az átlag, és meglepett... De máshol is ezt látom. Csak propaganda, hogy legyünk elégedetlenek?
2017. dec. 16. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szétszakadtak a bérek, a junior/senior már semmit sem jelent gyakorlatilag, még ugyan azon nyelven belül is kétszeres eltérés lehet két 10 éves senior között, ha az egyik elavult technológiai tudású, a másik meg kurrens.


Mivel még a nyelvet sem tudom amiben dolgozol, ezért nehéz megmondani, hogy mennyire vagy alul fizetve a 350-el, de maga a tény szerintem nem kérdés. Maradjunk annyiban én ezért a pénzért két 10 órás napot vállalnék hetente, ebédszünetet beleértve.

2017. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!