Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bértáblás munkahely ahol a...

Bértáblás munkahely ahol a béralku és a fizetésemelés ismeretlen fogalom? Dolgoznátok itt mennétek ide?

Figyelt kérdés

Dolgoznátok mennétek olyan helyre ahol bértáblás fizetés van tehát a béralku és a fizetésemelés ismeretlen értelmezhetetlen fogalmak?


Ugye itt úgy működik adott végzettség adott munkakör erre van egy bér és slussz. Nem alku nem kérdés nem kapsz 5 ft-tal se többet, a bértábla azt mondja adott munkakörhöz 100 ft fizetés jár és pont. Aláírod vagy nem. 1 ft-tal többet nem kapsz semmiféle indokkal.


A fizetésemelés épp ilyen. Egy fillért se kaphat senki mindegy hogy dolgozik. Lehet élmunkás akkor se. Majd ha emelés lesz esetleg állami szinten a bértáblában, vagyha előre lép a bérsávban majd akkor lesz emelés. Annyi amennyit adnak szintén nem vita és alku kérdése.

Ha kevesled senkit se érdekel. Ennyi és kész.


Mit szóltok ezekhez a „karrierkilátásokhoz?


2017. nov. 3. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden dolgozó ugyanazon a szinten ugyanannyit keres.

Visziont tapasztalat alapján a szinteken lehet előre lépni, én elégedett vagyok.

2017. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyen dolgozom. 3 év alatt vagy 4 fizuemelés volt, kisebb-nagyobb összegekkel. Az előző melóhelyemhez képest óriási minőségbeli különbség, hogyvnem az keres kétszer annyit, aki lecummantotta a főnököt.
2017. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tanárként dolgozom. Az állam emelte több lépcsőben a fizetésemet (legutóbb nettó 6 ezerrel). Most szerintem jó pár évig nem lesz fizetésemelés. Ez egy nyugos munka nekem (jó gimiben tanítok), viszont a fizetésem sosem lesz olyan mint a versenyszférában. Biztos mjnkahely amolyan nyugdíjig elleszek állás.

A magántanítványokból élek. Sajnos a szabadság kötött (októberi last minute útakról nem álmodozom).

2017. nov. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"k. Sajnos a szabadság kötött"


Bakker ha neked ez a gondod akkor menj el pl a vendéglátásba én voltam ott is... na ott nem lesz gondod a kötött szabival meg semmilyen szabival mert kb egy napra el nem mehetsz majd max fizetetlenre.....

2017. nov. 4. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Hatalmas zsákutcaként élném ezt meg. Semmi sem motiválna önmagam fejlesztésére. Keresetről meg ne is beszéljünk. Fiatalakot pl: nem értem, hogy miért dolgoznak ilyen helyen. Talán a kényelmesség lehet az oka.


Nekem csak a versenyszféra a nyerő.

2017. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!