Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ring, MLM, FLP? Valóság vagy...

Ring, MLM, FLP? Valóság vagy ámítás? Piramisjáték.

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm szeretne beszervezni a Ringbe. Feltételezem,hogy aki erre kattint az nagyjából tisztában van vele,hogy mi is ez. Nem igazán vagyok otthon a témában, utána néztem találtam jót rosszat egyaránt. Alapvetően látom benne a lehetőséget, de egy idő után mikor már tényleg mindenkire próbáltad rátukmálni az egészt szerintem elfogynak ez emberek, és ártalmasnak is tartom mert nyilván az ismerőseid lesznek az elsők akiket be szeretnél majd szervezni, és ez nem feltétlen pozitív a kapcsolatra nézve, mert könnyen lehet ,hogy zaklatásnak veszik stb... A Ring körbe van vonva egy ilyen mézes mázas cukorbevonattal, az érd el az álmod, és az soha ne add fel stb, triviális jelmondatokat használja, akik a csapatban vannak olyannak tűnnek mint akik egy szekta tagjai :D Viszont, néztem videókat a témával kapcsolatban és negatív komment de még dislike is alig van a videókon,ellenben rengeteg kedvelés van rajtuk. Suóval nem értem, az ok,hogy elvileg nem piramisjáték mert az be van tiltva,... mindegy valaki segitsen kiigazodni. Köszönöm annak aki ír :)
2017. dec. 20. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem piramisjáték és legális, de az alapvetés ugyan az. Szervezz be te is balekokat akiknek bebeszéled hogy ezzel ők jól járnak, miközben a saját gazdagodásodon dolgozol.
2017. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg előbb PUZSÉR youtube videóját MLM GYORSTALPALÓ ROLF KIPP OKTATÓFILMJÉBŐL címmel ...
2017. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. dec. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!