Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akkor most a Primelife /...

Akkor most a Primelife / Primevital / Primedays átverés?

Figyelt kérdés
A KMD (Keres Magad Degeszre) Holding oldalán láttam ezt az üzleti lehetőséget. Rácz Levente a KMDHolding.com alapítója elég meggyőzően elmondta, hogy ez szinte egy automata pénztermelő gépezet. A problémám azzal van, hogy a termékeik egyszerűen megbízhatatlanok, túlárazottak, panaszokra, kérdésekre nem reagálnak és átverve érzem magamat, így pedig nincs szívem ezt a céget ajánlani senkinek (ez lenne a feladatom). Valahol tehetek bejelentést, mint károsult? (Hamis ígéretek, megtévesztő reklámok és szerintem piramisjáték is az egész...)

#MLM #átverés #piramisjáték #csalás #pilótajáték #Keresd Magad Degeszre #Primelife America #Primedays #Rácz Levente
2016. aug. 19. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, piramisjáték. Nem bántásból, de felnőtt emberek hogyan hihetnek egy olyan cégnek aminek az a neve, hogy "Keresd magad degeszre" és az alapítója szerint "automata pénztermelő". Felejtsd el ezt a vonalat szerintem és keress egy normalis munkát.
2016. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

" KMD (Keres Magad Degeszre) Holding"


Te egy ilyen nevű valamit komolyan tudsz venni? :D

2016. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Több, mint 50 ezer lájkja van a Keresd Magad Degeszre saját Facebook oldalának és a videók meg a bejegyzések is elég komolynak tűntek...
2016. aug. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!