Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok vágóhídon?

Dolgoznátok vágóhídon?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 19:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
92%
Én Soha
2017. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi pénzért!
2017. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Úgy bizony, dá!
2017. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
De a húst jóízűen megeszitek.
2017. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
77%
A párom kèt hónapig dolgozott vágóhìdon. Azóta mindketten vegetariánusok vagyunk.
2017. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Ááá bakker nincs az a pénz. Nem eszem húst sem.
2017. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
65%

Bírom ezt az elítélést hogy a válasz alatt csak azokat pontozzák felfelé akik egyértelműen elutasítják a vágóhidat. Perszeee mert mindenki vegán és nem eszi a húst, tudom én!


A kérdésre a válaszom az, hogy nem, én nem szívesen dolgoznék vágóhídon, de a legkevésbé sem ítélem el azokat az embereket akik ezt a munkát végzik (természetesen törvényes humánus keretek között).


Tartsátok meg a gyűlöleteket és elítéléseteket az állatkínzó embereknek akik kedvtelésből bántalmazzák az állatokat.

2017. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A pontozást ne arrahasználjátok, hogy egyetértetek-e a válasszal vagy sem, mert nem arra való.


A pontozásnál az a kérdés, hogy HASZNOS-e a válasz, s nem az, hogy egyetértessz vele vagy tetszik-e. Ez nem like gomb.

2017. dec. 27. 20:09
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

7-es válaszolóval egyetértek. Eszem húst, de biztos, hogy nem! Volt részem falusi disznóvágásokban, végignéztem eleinte, ahogy lefogják 4-5-en, aztán a böllér, ömlik a vér, anyósom keveri a vért egy nagy tálban, hogy ne alvadjon meg. Nő létemre nem bírom az ilyesmit. Humánus körülmények? Az milyen manapság akár egy vágóhídon is?

Kérdező, látom, áthelyezték a kérdésed épp az előbb ide, mielőtt válaszolni akartam volna.

Nincs az a pénz, hogy itt tudnék dolgozni.

2017. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
75%
Nem. A télen fűtött, nyáron légkondicionált irodát preferálom, sokkal több pénzért.
2017. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!