Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tegnap este agyrázkódást...

Tegnap este agyrázkódást kaptam egy balesetben. Kórházban is voltam. Mi a teendő a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Felhívtam a főnököm elmondtam mi történt. És hogy a neurologus orvos 1 hét kényszer pihenőre küldött. De tudom hogy ennyit nem hiányozhatok.... Úgyhogy parnapra gondoltam. Amig kifekszem a szédülést. Azt mondta szerdán vár reggel korán dolgozni. Viszont én most se vagyok jobban. Szédülök, fáj a helye ahol beütöttem a fejem. Émelygés...egésznap aludtam. Hamar elfáradok. Nincs étvágyam. (Egésznap jegeltem a fejem) A munkám 14 órás...8órát még ávészelnék... De nem tudom 14 menni fog e.

Nagyon gondolkozok hogy menjek e holnap... :( Rosszabbodhat az állapotom? Sose volt agyrázkódásom. Akinek volt... Segítene? Nem lesz nagyobb baj? Mennyire kell az agyrázkódást komolyan venni?

25/N


2018. jan. 2. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Háziorvos kiír táppénzre
2018. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Az agyrázkódás nem játék, ha a doki egy hét pihenést mondott, akkor pihenj egy hétig. Mi az, hogy ennyit nem hiányozhatsz? Ha ő kiír, a főnököd nem hívhat be. Én már akkor elküldtem volna melegebb éghajlatra, amikor mondta, hogy szerdán vár.
2018. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
remélem sose fogsz fölépülni.
2018. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nem lesz nagyobb baj?"


hát ha elszakadnak a fejedben az idegek akkor talán nyaktól lefelé lebénulsz.

2018. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

hát ha elszakadnak a fejedben az idegek akkor talán nyaktól lefelé lebénulsz.



hujujjjj, lehetne, hogy ne válaszolj mindenre, ami eléd kerül????


Kérdező, eleve 72 órát illett volna benntartani a kórházban.

2018. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj be... Ennyi. Munka lesz másik, de ha maradandó károsodásod lesz, szerinted ezt a véglényt érdekelni fogja?
2018. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Estádio de Felchút ***** válasza:

@Lázadj: Balázska, te beteg vagy.


Kérdező, maradj otthon, és pihenj. Ha a neurológus szakorvos egy hét pihenőt javasolt, akkor egy hétig maradj otthon. Nem egy sima náthád van, hanem az agyad traumatikus sérülést szenvedett. Érted, felfogod, hogy ez mit jelent?

Rosszabbodhat az állapotod, lehet nagyobb baj, ha nem pihensz, és igen, az agyrázkódást komolyan kell venni.


Tessék:

[link]

2018. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennek a sztorinak majd érdekelne a folytatása. Szerintem nem is csak engem.
2018. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Bementem dolgozni. Többször rosszul lettem. Főleg hogy fizikai munkáról van szó. De nem sajnáltattam magam a kollégáim előtt... Nem akartam balhét. Kb 3-4 nap múlva elmúltak a duzzanatok a fejemről. Már jól vagyok :)

Köszi a segítséget.

2018. jan. 16. 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Az agyrazkodas egy komoly dolog ne vedd felvallrol az hogy jol vagy az egy dolog de ha utana olvasol a kezeletlen agyrazkodasnak komoly hosszu tavu kovetkezmenyei lehetnek vagy kesobbi masodlagos tunetek mindenkepp keress fel neurologus szakembert s igenyelj egy MRI vizsgalatot ez nem egy natha van h hetekig kimelni kell magad mert akar lehet tartos karosodas is.12 evesen komoly agyrazkodasom volt meg is lett az eredmenye tudom mirol beszelek.
2018. márc. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!