Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 napja Herbált szivtam és...

Niko2999 kérdése:

3 napja Herbált szivtam és még azota is élem az utóhatásait, szédülés, tompaság, lasuság, koncentrácios zavar, roszabodot a látásom, este felkelek alvas közben többször is. Nagyon parázok, Félek hogy igy maradok beroszultam, Mi a teendö?

Figyelt kérdés
Mikor mulik el?

2016. okt. 4. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igyál sok mentateát, az segít.


ha mégsem, akkor sajnos így jártál, gondolom, valaki beadta neked, hogy a herbál jót tesz az egészségnek?

2016. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keress rá itt a GYIK-on a herbál szóra. Ott szépen leírják. Ne szívj ilyen szarokat többé! Ha muszáj, ott a fű. Az nem elég?
2016. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2016. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem adtak be hogy egeszseges hanem részeg voltam és sima ciginek indult, full belevittek, nem szoktam ilyesmit csinalni ne nézetek oylanak, amugy most eggy olyan 30 perce változások vannak, hirtelen beporogtem es kicsit kitisztult a fejem, lehet hogy tenyleg ilyen lassan es fokozatosan megy ki belolem? Nem kell agodjak?
2016. okt. 4. 14:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Vegyél méregtelenítő teát, (patika, DM., Rossman) és igyad nagyon bőségesen, napi 3-4 liter, 3 napon át. Az kissé áttisztít és megtámogatja a májad-
2016. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem fogsz így maradni felesleges a para.
2016. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na, többek között ezért nem kell lerészegedni.
2016. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még mindig érzek pár furcsa dolgot azifa is.. Látásromlás kicsi szédülés, koncentrácios zavar.. Kicsit zug a fejem meg a fülem is.. Elkeztem szedni multivitamin meg nagyon nagyon sok vizeg iszok, kicsit jobnlb lett azota de meg mindig erzem... Menyi a kritikus idöszak amedig kikénr mennyi max mennyi idö amig felépülök? Kb 3 vagy 4 napja tart meg mindig kicsit agodok, soha az eletben tobbet nem csinalok ilyet csak muljon el...
2016. okt. 5. 11:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Hallgass sok zenét. ambient,jazz,minimal,downtempo
2016. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kicsit már jobb lett a helyzet de még mindig furán érzem magam... Mostmár nagyon idegesit, es ha igy maradek az életem tönkre megy még csak 19 vagyok ugyhogy elottem az élet es nem akarok igy elni... Kerlek segitsetek elore is kosszi mindenkinek
2016. okt. 6. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!