Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazotti besorolás?

Közalkalmazotti besorolás?

Figyelt kérdés
D képzettségi osztályban most ez "középiskola utolsó évfolyamának elvégzését igénylő szakképesítéshez kötött munkakör" azt jelenti, hogy ide érettségi kell, vagy elég ha meg van a 4 osztály közép iskola. 1 érettségi tantárgyam hiányzik. Azért kérdezem mert nem tudom helyesen értelmezem-e? Én azt szűröm le hogy elég ha meg van a 12. osztály bizonyítványban.

2018. jan. 3. 17:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem a gimnáziumi bizonyítványom megvan.
2018. jan. 3. 17:23
 2/9 A kérdező kommentje:
2018. jan. 3. 17:26
 3/9 A kérdező kommentje:
2018. jan. 3. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csináld meg azt az 1 tantárgyat...
2018. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de ezt nekem tudnom kell, mert bajom lehet belőle....
2018. jan. 3. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, ide nem kell érettségi, hanem a középiskola érettségi nélküli lezárása szükséges.
2018. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De ha valaki még jártas ebben a témában, kérem válaszoljon. Köszönöm.
2018. jan. 3. 18:30
 8/9 A kérdező kommentje:

"D" fizetési osztályba soroljuk azokat a munkaköröket, amelyek ellátása:


- alapműveltségi vizsgát igénylő szakképesítésre épülő szakképesítést,


- a középiskola utolsó évfolyamának meglétét igénylő szakképesítésre épülő szakképesítést,


- középiskolai végzettségre épülő szakképesítést igényel.


Máshol meg máshogy van fogalmazva. Most akkor ebben a kategóriában tényleg nem kell az érettségi csak 12 évfolyamot lezárt bizonyítvány? Csak akkor kell érettségi ha a szakképzettség meg követeli?

2018. jan. 3. 21:32
 9/9 A kérdező kommentje:

Utána néztem:Tehát én közalkalmazott vagyok és postai kézbesítő a munkaköröm a cégemnél.


Tehát ha jól értelmezem az A B C D kategóriákat akkor:

-a munkaköröm 8 általánost igényel, de nekem megvan a 12 osztály gimnáziumi bizonyítvány (érettségi nélkül) akkor a MUNKAHELYEM eldöntheti, hogy engem A-,B-,C-,D-be kategóriába tesz-e engem be? Aki tapasztalt vagy ért ehhez az kérem válaszoljon, vagy kihez kell fordulnom jogi tanácsadásért ez ügyben? Köszönöm a választ.

2018. jan. 4. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!