Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún nőként leengedet...

Állásinterjún nőként leengedett vagy feltűzött/copfos haj a jobb?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van, kb mellig ér. 6 éve voltam utoljára állásinterjún, nem tudom, melyikkel vagyok komolyabban vehető irodai munka esetén?

Kiengedett haj, csattal feltűzött vagy copf?


29/N


2018. jan. 7. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
teljesen lényegtelen
2018. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen lényegtelen. Akár kopaszon is mehetsz ,mert senkit nem fog érdekelni, hogy milyen a hajad. A tudásod az eladhatóságod számít.


Legyél tiszta ruhában, ápolt külsővel, és add el magad, hogy te legyél a nyerő.

Sok sikert.

2018. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Én arra szavaznék, hogy egyszerű kontyba tűzd fel, olyanba, amit akár minden nap el tudsz készíteni magadnak. Meglátnak egy ilyen, komolynak ható frizurával és akár adott esetben évekig is ezt tudod hordani, ha neked kényelmes. Jól jön, ha ugyanabban a "formátumban" jelensz meg, amit később akár hetekig, hónapokig, évekig tudsz produkálni. Nem mellékesen egy konty a tárgyalópartnerrel szemben is kevésbé kihívó, főleg, ha feltűnően szép hajad van. :-)

Persze ha az az irodai munka amolyan "nagyfőnök k***ája" jellegű, akkor ez a frizura nem nyerő, ott a lófarok egy fokkal jobb, a kiengedett haj meg aztán... De oda meg lehet, hogy nem pályázol.

2018. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Általában a képen látható módon csatolom fel a hajam: [link]


Köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 7. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A képen levő szerintem teljesen jó.
2018. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!