Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol/hogyan lehetne színházi...

Hol/hogyan lehetne színházi munkára jelentkezni? (Ruhatár, jegyszedés, büfé stb)

Figyelt kérdés

Szívesen dolgoznék a fent említett pozíciókban az egyik színházban Budapesten. Hol lehetne jelentkezni ilyesmi munkákra?! Egy hirdetést találtam az interneten,írtam is emailt,de választ még nem kaptam. Nyilván nem sétálhatok be az összes színházba az önéletrajzommal együtt,színházban dolgozó ismerősöm pedig nincsen. Segítség!?

19/L



2018. jan. 9. 19:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Persze! Pont ezért gondoltam a ruhatárra,jegyszedésre,büfére stb :) De hát ötletem sincs,hogyan lehetne bejutni...
2018. jan. 10. 10:07
 12/19 anonim ***** válasza:
A nézőtéri felügyelőt kell megkeresni, és de, pontosan úgy, hogy mindegyik színházba elküldöd a CV-d, amelyik érdekel. De az is igaz, hogy inkább augusztusban próbálkozz. Én ismerősön keresztül dolgoztam az egyik belvárosi színházban, egy estére 2000 forintot kaptam.
2018. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom a valaszod! Akkor lehet,hogy augusztusban fogok irni tobbnek. Bar azt nem ertem,hogy miert nem tudnak vissza irni akkor is,ha nem kell ember.
2018. jan. 17. 15:24
 14/19 A kérdező kommentje:
Meddig dolgoztal ott? Szeretted?
2018. jan. 17. 15:26
 15/19 anonim ***** válasza:
Egy évadot dolgoztam ott, szerettem nagyon. Nem volt megterhelő, jó csapatunk is volt.
2018. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Irigyellek! :/
2018. jan. 19. 16:32
 17/19 anonim ***** válasza:
A büfét biztos hogy kiadják egy cégnek, hogy üzemeltesse. Csak szerintem a legtöbb színház valamilyen formában önkormányzati illetőség, és az önkormányzat honlapján kell utánanézni a fenti lehetőségeknek. Vidéki vagyok, pesti színházakat manapság nem vágom, ezt hozzátenném. Nálunk biztos így van.
2018. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, a büfé üzemeltetésére külön szoktak pályázatot kiírni, és külsős cég szokta csinálni. Bár az Operába kerestek már büfés kisegítőt.
2018. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utána fogok nézni,hátha sikerül majd! Köszönöm :))
2018. jan. 22. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!