Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nők, férfiakhoz egyaránt szól...

Nők, férfiakhoz egyaránt szól a kérdés! Melyik az a munka amit életetek során a legjobban utáltatok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok! Meddig csináltátok azt a munkát, mit és miért utáltátok?

2018. jan. 12. 19:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
94%

Bár dolgoztam biztonsági őrként is - az is rossz. De a legjobban a ranglétra legalján lévő raktáros, pakoló melós. Valahogy a raktárak hangulata nagyon taszít, főleg ha csicskának használnak.


27/F

2018. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Minden teljes munkaidős állás, ami nettó 170-180 ezer Ft alatt fizet, az alja kihasználás. Kivétel maximum a klímás irodában gépen kényelmesen dolgozó munkás.
2018. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
#2 Lehet tanulni, továbbképezni magad, ha nem felel meg a nagyságos úrnak/asszonynak, hogy ennyit ér a munkaerőpiacon.
2018. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
1 hónapig a német rastatti merci gyár, ahol az üléseket csinálják :D Na az az igazi robot munka 0 pénzért, katasztrófa volt, soha többet.
2018. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
A Spárba eladó.
2018. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Műanyaggyárban meló. Még a diák évek alatt, ott döntöttem el, hogy mindent csinálok, csak még egyszer oda ne kelljen visszaenni. 2,5 év bőven elég volt belőle. Soha többé semmi pénzért.

26/N

2018. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Műagyag fröccsöntő gyárban dolgoztam diákmunkásként.


Korán reggel kellett keljek, 1,5-2 óra volt az oda út, villamos, hév, busz, vissza ugyanannyi. Rohadtul monoton, unalmas, zajos munka volt. Egész nap nem volt kihez szólni. Vagy kevés volt a gép és untam magam, vagy ami jellemzőbb volt, hogy kap az ember 3-4 gépet és rohangálhat köztük. Egyik ilyen vállfát, másik olyat nyomott, meg csipeszeket, meg minden szart. Azokat sorjázni, válogatni, zsákolni. Műszakváltáskor természetesen az előttem lévő szó nélkül lépett, máris el voltam úszva egész napra.


Ami még zavaró volt, hogy megkeseredett, rosszindulatú munkatársak voltak. Ha ültem az volt a baj, ha álltam az. Volt hogy az volt a baja a műszak vezetőnek hogy "Az a szar mindig a füledben van". Mert volt pofám zenét hallgatni fél füllel.


Az is zavart, hogy minden meg volt szabva percre pontosan. Mikor ehetünk, mikor van szünet. Még az sem volt "megoldás" hogy végig dolgozom a kajaidőt, cserébe eszek amikor éhes leszek. Teljesen kimerültem minden nap végére mentálisan.


És ami igazán kikészített, hogy nagyjából annyit ért a munkám, hogy szó szerint nullára jöttem ki egy végigdolgozott hónap végén. Úgy, hogy nem voltam sehol, nem költöttem semmire csak az alap kajára, albérleti szobára. Szó szerint olyan voltam, mint egy biorobot ami pont annyi pénzt kap, hogy ne haljon éhen, és dolgozhasson egész hónapban reggeltől estig.


Ott döntöttem el, hogy ha beledöglök is, de inkább tanulok és hajtok hogy többre vigyem.

2018. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Még ami kikészítő volt, az a céltalanság, értelmetlenség.


Egyszerűen azt éreztem, hogy teljes mértékben értelmetlen amit csinálok. Reggel felkelek, este hazaérek, és értelmetlenül telt el a nap, azzal hogy egész nap csipeszeket zsákoltam.


Nekem egyszerűen kell az, hogy fejlődhessek, haladást, értelmet lássak a munkámon. Jelenleg építési projektekkel foglalkozom, ott látod az előrelépést, haladást, hogy részt veszel valami alkotásában, egy új dolog születésében. Egy nagy építkezésen még a legutolsó munkás is büszkén nézte, hogy mi az aminek a születésében részt vett.

2018. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Operátorként dolgoztam 8 osztályt végzett romákkal együtt. Sajnos vannak olyanok akik évekig ilyen munkát végeznek kényszerből.
2018. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
25évesen a főiskolából épp hogy kiesve /2008-ban/ csak adminisztratív munkát kaptam azt is csak közvetítő cégen keresztül. pénzt persze lenyúlták én kaptam 60ezret azt hiszem. szóval első munkahely fiatal 25éves lány egy nagy múltú szolgáltató cégnél, uhh szóval: pasik nyálaztak, a nők meg minden fiatal lányt utáltak röviden...de persze többet kellett dolgoznom, amire nekik nem volt idejük, de iwiw-ezni meg netezni volt idejük én meg féláron melóztam nekik és kb. szembe röhögtek mert diplomával ilyen melóm van..pasik miután leosztottam őket, h nem érdekelnek akkor meg lehülyéztek simán mert volt saját véleményem. általában csak érettségizett emberek voltak ott, jó mélyen beny-alva a főnököknek és ha mondtam vmit amihez fin-gjuk se volt lehurrogtak és kb. fél nap múlva már úgy adták elő az én ötletemet mintha ők gondolták volna ki..a nők furták egymást ahogy szokás mindenhol és persze ment a munkatársak közötti irigykedés stb. annyira nem utáltam ezt a melót, de megtanított arra, hogy a munkatársak nem barátok. tanulópénz volt. mostanra meg látom a jó oldalát, hogy SAP-ba dolgoztam ügyfélszolgálatosok között, ezeket beépítettem a munkatapasztalataim közé ami sokszor jól jött. most igazgatónő vagyok egy cégnél és pont ezek miatt jól átlátom mi a szitu a munkatársak között. 34N
2018. jan. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!