Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menjek külföldre, vagy maradjak?

Menjek külföldre, vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Kb. nettó 200 ezret keresek, nagyon jó a munkám, szeretem is, mondhatni szabad vagyok munkaidőben is.. most egy ismerősömhöz mehetnék gyárba havi kb 500- túlórával 600 ért. Nem tudom eldönteni menjek e, mert ha összehasonlítom a 2 helyet, akkor ez álom munka, az pedig (galvanizáló üzem) büdös, mérgező, picit veszélyes az égési sérülések miatt.
2018. jan. 13. 22:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi kimaradt, 22f
2018. jan. 13. 22:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi menne el az odaútra, lakhatásra, megélhetésre meg milyen most az anyagi háttered. Ha lényegese többet tudnál spórolni mondjuk a kint eltöltött idő alatt, pár évre lehet nem lenne hátrány, mert lenne alapod mondjuk egy saját lakást venni.
2018. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Angliában élek. Ha otthon olyan munkahelyem lett volna ahová örömmel járnék be, ha szeretem a munkámat, jól is keresnék, laza is lenne, akkor nem mennék külföldre.
2018. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zoli780806 ***** válasza:
71%
Ne menj! Szereted a munkád, itthon a családod, barátaid.... ezt kár egy kis bűzre lecserélni, pár plussz gombért.... nem minden a pénz.
2018. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fejlődj inkább a szakmádban/vállalkozz munka mellett és keress idővel itthon ugyanannyit, egészségkárosodás nélkül, a szeretteid közelében.
2018. jan. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Tuti nem.

500 kint kb annyi, mint itthon 300.

Aztán rohadhatsz a szarban.

Ha mennél, inkább végezz OKJ-t meg tanulj nyelvet.

2018. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem mennék. Nem igaz, hogy nyugaton kolbászból van a kerítés.
2018. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a helyedben nem mennék el. Ha szereted a munkád és jól is keresel vele, akkor miért mennél egy olyan helyre, ahol rémálom lenne dolgozni? Csak a pénz miatt nem éri meg szerintem, amúgy is nem fog neked megmaradni havonta 600, mert gondolom nem a híd alatt akarsz lakni és enni is szeretnél. Én biztos maradnék, de persze ez függ az anyagi hátteredtől és, hogy van-e félretett pénzed, mert sosem lehet tudni mi jön közbe(betegség hasonlók).
2018. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!