Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco nyári árufeltöltő...

Tesco nyári árufeltöltő diákmunka?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és idén tervezek nyári diákmunkát vállalni. Meló-Diák Iskolaszövetkezetnél figyeltem fel erre a Tesco árufeltöltő diákmunkára. Ha valaki tud tapasztalatokat megosztani, beszámolni az élményeivel, szívesen meghallgatnám. :)

Műszakegyeztetésnél nekem lehet választani, hogy hány napot, és hogy hány órát szeretnék dolgozni?

Budapesten szeretném ezt végezni, és arra is van lehetőségem, hogy helyet is én választhassak?



2018. jan. 14. 21:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én is inkább egy kisvárosiban dolgoznék, akkor többször hívnának dolgozni. Viszont még egyik iskolaszövetkezetnél sem találtam egy közeli kisvárosi Tesco diákmunkát. De remélem azért nyárra csak hírdetnek 1-2-t.

Megválaszolva az azelőtti embereket:

Lenne hol aludnom. Rokonomnak van lakása, ahol tudnék lenni.


Igen tisztában vagyok vele hogy van mikor nem lehet menni dolgozni, de nem minden Tesco ugyanolyan. Főleg hogy te szabolcsiba voltál... Na de akkor ha ennyire felejtsem el, milyen diákmunkát ajánlanál?

2018. jan. 20. 10:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Inkább irodai adminisztrációban gondolkodj:) De a Tesco sem rossz átmenetileg... Az ott dolgozók úgyis félévente cserélődnek mert egy idő után mindenkinek tele lesz vele a töke.
2018. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

És az miben jobb, mibenrosszabb? :)

Kis idő után lehet hogy megunnám.

Tudom, 1-2 (felnőtt)rokonom dolgozott a Tescoban, de kb. 1 év után máshová mentek.

2018. jan. 20. 16:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Annyiból jobb, hogy nem ugráltatnak összevissza. Megvan, hogy mész reggel 7:00 - 14:00ig utána szabad vagy.. persze mindenkinek más jön be.. én nem szerettem késő délutántól estig dolgozni.
2018. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!