Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan akinek az a...

Van itt olyan akinek az a munkája ami a "hobbija"?

Figyelt kérdés
Ha igen mi az és hogyan tudja kihasználni és mennyit keres vele ?
2018. jan. 18. 15:33
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
66%

Igen.

Fejlesztőmérnök vagyok (software)

Jól tudom használni. :-)

És sokat keresek vele, messze az átlag felett.

2018. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Elektronikai műszerész.

2018. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szoftvefejlesztő, és sokat keresek vele.
2018. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Szintén szoftvermérnök vagyok. Már ez a hobbim 13 éves korom óta. Nettó 1 milliót keresek vele havonta. A "hogyan tudom kihasználni" kérdés nem teljesen világos.
2018. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Szoftverfejlesztô mérnök vagyok én is,nagyon jól keresek vele,munkàm alà rendelek mindent,ez az elsõ.

Kihasznàlni mire gondolsz?

2018. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Vendéglátást ( amit másképp hosszú tavon nem is tudnál csinálni ha nem szeretnéd) , kihasználni úgy tudtam, hogy mellette más hobbi szintű szakterülettel kombinálva ( és elvegezve a hozzá szükséges képesítéseket), az új tapasztalatok és kapcsolatok mentén felépítve egy egyedi koncepciót tudtam létrehozni, amiből ma megélek és munkát adok pl. a család tagjainak is.Emellet éves szinten 4-5 millió jön belőle tisztán jövedelemként.
2018. jan. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bak Norbert- te vallalkozó vagy ugye?

Éttermet műkodtetsz ? Mit dolgozol bennne? Adminisztracioi feladatokat?

2018. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Részben igen. A vállakozás maga egy videkfejlesztési koncepció, aminek több alprogramja van , ebből adódóan több profilja/ tevékenységi köre van. Ezt koordinálom. Szakács, üzletvezető és projektmanager vagyok.


Gyorsétterem ,büfék, mellette vállalkozásfejlesztés, pályázatírás, ingatlanfejlesztés, bérbeadás.

További knowhow-k még a megújuló energia , helyi gazdaságfejlesztési és szakmai képzési programokban vannak.

2018. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!