Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért jönnek tömegével Magyaro...

Gál Zoé kérdése:

Miért jönnek tömegével Magyarországra dolgozni az Ukrajnában, Romániában és Szerbiában élő magyarok? Miért nem mennek egyenesen Nyugat-Európába?

Figyelt kérdés
Magyarország jobban teljesít ezeknél az országoknál?

2018. jan. 20. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert kozel van, konnyebb a csaladdal tartani a kapcsolatot, raadasul nyelvi problemaik sincsenek.
2018. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Bizony ám: ugyanaz az ok, mint a Kelet-Magyarországról Budapestre vagy Nyugat-Magyarországra költöző munkavállalóknál. Magyarul beszélhetnek a munkahelyen, közelebb vannak a családhoz, mégis jobban keresnek, mint otthon.
2018. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Senki nem jon ide hisz Romaniaban sok helyen jobb fizuk vannak mint itt Hajdu-Biharban.
2018. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

És mi baj lenne ha jönnének?

Amugy ki akarna ide jönni amikor a magyar olyan hogy a sajátjait nem fogadja be szívesen , inkább a muszlinoknak és az idegeneknek "nyalna" .

A kérdésed inkabb a nemtetszésedet érzékelteti mint a befogadást, ami nagyon nem jó.

2018. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogy nem jó. Nagyon is jó. Legalább nem arabokkal pótoljuk a kivándorló népességet. Sokkal jobb.
2018. jan. 20. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, jönnek? Én még nem láttam őket.
2018. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugat Európa nem feltétlen fogadja be őket.


Pl. Svájcba Romániából nem telepedhet le senki, Ukrajnából sem, Szerbiából sem. Kapnak egy éves tartózkodásit és utána mehet, ahová akar, mert nem hosszabbítják meg neki.


Ausztira meg némeországban nem tudom, hogy mennek ezek a dolgok

2018. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 walk w1th mee ***** válasza:
Hát nemtudom,én nem értem aki innen elmegy magyarországra nem bántásból de a ti helyztetek sem sokkal jobb a miénknél:)
2018. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!