Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen érdekes munkakörök...

Milyen érdekes munkakörök léteznek?

Figyelt kérdés

Ami nem gyári munka robotolás, nem közigállásosirodábanegésznapülnikell munka, és nem egyéb üzemi jellegű (pl. bútorkészítés stb.)?


Milyen munka van ami leköti az embert, és onnantól nem munkaként kezeli, értéket alkothat, érdekesnek találja, elmegy vele a nap? Hogyan jöhetnék rá hogy mi érdekel, mivel tudnám lekötni magam, de pénzt is keresni normálisan vele?


Valamilyen vállalkozás? Hiába kezd bele az ember ha elnyomják, vagy kereslet nincs. Mi marad akkor egyéb?


Állítom a dolgozók 3/4-e nem szereti amit csinál, csak vegetál mert muszáj valamiből megélni.



2018. jan. 23. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én közforgalmi pilóta szerettem volna lenni kiskoromtól, de nincs pénzem kifizetni az ehhez szükséges kiképzést és anno a szülőknek sem volt.

Sajnos ez gazdagoknak van kitalálva meg persze a pilóták gyerekeinek.

A másik ami érdekel az a légiirányítás, ahhoz folyékony és erős angol tudás kell és olyan fajta logika ami vagy megvan az emberben vagy nincs. Erre több esélyem van megpróbálni.

Érdekes és hasznos munka? Pl a NASA-nál kutatás-fejlesztés, vagy geológusként dolgozni vulkánon vagy gleccseren - ezek azok a munkák számomra, amik inkább hivatások és hozzáadnak a világhoz.

2018. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A geológia engem is érdekel, persze nem a földmérői munka...

Az a csodás ebben hogy itt vagyok lassan 27 éves és - ugyan van munkám - de nem érzem magam a bőrömben jól egyáltalán.

2018. jan. 23. 13:02
 3/4 anonim válasza:
Bármit élvezel, ha jó vagy benne. Először tudd meg, mihez van tehetséged. Ha ügyes kezed van, irány az építő, lehet szépen keresni is, ha kényszeres hazudozó vagy, tárt karokkal vár az értékesítés, stb... Minden attól függ, mik az adottságaid. Próbálgasd, és ami nem megy, ne erőltesd. De mindvégig tartsd szem előtt, hogy Magyarországon vagy. Itt a logikát felülírják a szabályok, az érdemeket pedig a kapcsolatok.
2018. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 ha pilóta akarsz lenni megteheted. Csak tanulni kell. Nem a gazdagok sportja! Diakhitel 2 0% kamatra megcsinálhatod.


Légiirányító már nehezebb kérdés. Nem a logika a probléma, hanem olyan szinten kell tudni 3-4 vagy több felé figyelni egyszerre amire 1000-bol talán 1 képes és akkor persze még sok egyéb feltétel. Nem csoda, hogy folyamatosan keresnek új embert oda. A tesztet mindenki csak egyszer töltheti ki, tehát ha bukta akkor egy életre bukta.

2018. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!