Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet túlóraztatni barmennyit?

Lehet túlóraztatni barmennyit?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem, hogyha naponta 8-16.30 ig (fel ora ebed ido) van munkaido beosztasom pesti multinal akkor ha annyi munkam van hogy vannak idoszakok hogy maradnom kel fel 6ig, 6ig van amikor 8 ig. Ezeket a tulorakat munkaltatom nem fizeti ki, nem csusztathatom le....megy a levesbe...akkor adott esetbe jogilag ha ugy alakul (barmiert kirugnak vagy csak ugy)kerhetem hogy ezt fizessek ki?

Egyebkent jelenleti ibeket 8-16.30 ig irjuk hivatalosan de sok tanum van arra h rengeteget tulorazok es emaillel is tudom bizonyitani.


Ikyenkor mi a helyzet? Nem akarok birosagra menni inkabb csak ha szivatni akarnak korbe akarom jarni e temat h legxen vmi a tarsolyomba...

Jogilag ez tamadhato?



#túlóra #túl munka
2018. febr. 4. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy mivel nem elrendelt túlóra, és te önszántadbol maradsz ment, nem igazán tudom, ez miért túlóra.

Igen, te bent vagy és dolgozol, de senki nem kert rá.

Egy dolog van határidőre kész kell legyen a feladat. Ha te csak túl órával tudod teljesíteni de kész vagy, tok jó, ha pampogsz, megmondhatják, hogy senki sem kérte, hogy túlórázz.

Ha nem leszel kész, és az lesz a kifogásod, hogy nem lehet ennyi idő alatt befejezni, keresnek olyat aki be tudja..

2018. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!