Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért kéri ezt sok munkáltató?

Miért kéri ezt sok munkáltató?

Figyelt kérdés
Fizetésnél ,hogy megegyezés szerint. Meg mondjak én egy összeget. Most komolyan nekem kell eldönteni a fizut vagy hogy megy ez?
2018. febr. 4. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha tobb jelentkezo van akkor lehet az veszik fel aki kevesebbet ker. Ha pedig te kellesz nekik es sokat mondtal be, akkor megmondjak hogy mennyit tudnak ajanlani es vagy elfogadod vagy nem.
2018. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk keveset kértem akkor azt fogom megkapni? Nem ök mondják meg? Egy eladónak mennyit illik mondani mondjuk ha többet dolgozik 8óránál? Nem Budapest de nem is videk
2018. febr. 4. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Annyit fognak adni, amennyit te kérsz ha az kevesebb annál, mint amit ők adnának.
2018. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül igaz az, hogy azt veszik fel aki kevesebbet mond. Nem mindegy, hogy valaki kiépült kapcsolati körrel, 10 év tapasztalattal megy oda vagy valaki tök kezdőként kér feleannyit. Viszont alapvetően ez egy jó szűrő arra, hogy mennyire tudod "beárazni" a saját munkád értékét.
2018. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!