Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » VW gyár Pozsony/Bratislava...

VW gyár Pozsony/Bratislava vélemény?

Figyelt kérdés

Van esetleg aki dolgozik vagy dolgozott abban a gyárban?

Úgy tudom hogy 1050€ visznek haza havonta

Iletve hogy Tata és kornyező városaibol van céges járat. Hány órában foglalkoztatnak?

Mennyire nehéz bekerülni és milyen munkákat kell ellátni? Köszi előre is



2018. febr. 9. 13:18
 1/4 A kérdező kommentje:

Továbbá 500€ belépési bónuszrol olvastam.

Hogy állnak a magyarokhoz ill. Kell e nyelvtudás pl angolul mennyire értenek, hajlandoak e magyarul kommunikalni?

2018. febr. 9. 13:24
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én dolgoztam ott. Igaz 2017-ben, de remélem tudok segíteni. Én munkásszállón laktam, úgyhogy a céges járatokról nem tudok nyilatkozni. A szálló gagyi volt, úgyhogy inkább ingázz ha nem vészes a távolság. A kezdő fizetésem 750 euró volt, ami túlórával tényleg feltornázható ezerre. A targoncások automatikusan többet kaptak, olyan 900 körül, plusz a túlóra. A munka pedig egyszerű betanított fizikai munka, de elég pörgős, ugyhogy unatkozni biztos nem fogsz. El lehet fáradni. Nekem alkatrészeket kellett "kisvonatokra" pakolni, az előírt cikkszám szerint.
2019. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy általában olyan mellé raknak, aki tud magyarul beszélni, valamilyen szinten. Az meg, hogy hogyan viszonyulnak, az szerintem emberfüggő. Voltak idióták ott is, meg tök normálisak, kedvesek is.
2019. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! ;) sokat számít
2019. ápr. 19. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!