Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet munkahelyet...

Hogyan lehet munkahelyet váltani úgy, hogyha sehol nem állnak velem szóba, ahogy meg tudják, hogy most is van munkaviszonyom?

Figyelt kérdés
Aki nincs ebben a cipőben, el sem hinné. De tényleg falakba ütközök, mert ahogy elmondom az interjúztatónak, hogy most is dolgozom, már nem is akar velem foglalkozni tovább. Nagyon furcsa az is, hogy nekik furcsa, hogy a felmondási időt nekem még le kellene dolgoznom, teszik a hülyét minden cégnél. Miért van ez? Igy sose lesz új munkahelyem?

2018. febr. 11. 15:26
 1/7 Gál Zoé ***** válasza:
59%
Sajnos, sok helyen elvárják az azonnali kezdést. Nem adnak időt felmondásra, költözésre, azt veszik fel, aki leghamarabb tud kezdeni. Ilyen ez.
2018. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Esetleg az is hozzájárulhat hogy aki régóta keresgél az után járhat adó stb kedvezmény .
2018. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos ez ilyen. Én kockáztattam, reméltem, hogy a három hónapos álláskeresési támogatás ideje alatt találok majd munkát. Bejött, egyébként.
2018. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket a cégeket sosem, ki az aki azonnal tud kezdeni? Aki munkanélküli.. és ki munkanélküli, most őszintén? Az esetek nagy százalékában az, akit kirúgtak, vagy felmondott csak így a nagy semmibe, az meg nem lehet egy megfontolt ember... tisztelet a kivételnek, ne értsen félre senki, de a munkáltatónak miért nem jobb egy korrekt, tisztességes ember, aki ledolgozza a felmondást, majd kezd az új helyen? Lehet most nem jön át, mit akarok írni, na mindegy. Egyébként engem felvettek novemberben az új helyre és január 15-tel kezdtem és megvártak, bár az tény, hogy több embert kerestek :)
2018. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
First levél helpdesken váltottam second levelre kb 1 hónapja, senkit nem zavart a munkaviszony, meg a 2 hónapos felmondási sem
2018. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
Írd bele az önéletrajzba is. Lehet ez nem tetszett neki. Akik így is tudnak vállalni azok fognak keresni, míg akiknek fontos az azonnali munkakezdés azokat nem túráztatod fölöslegesen, meg ez neked is csak jobb. Írd bele korrekten, sokan felmondási idő ledolgozásával váltanak.
2018. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normalis cegek megvarjak az egy honapos felmondasi idot.
2018. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!