Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ha nincs érettségi...

Szerintetek ha nincs érettségim, de van OKJ -s végzettségem akkor felvehetnek ilyen helyekre?

Figyelt kérdés

Szóval csak 10 elvégzett osztályom van, többek között mert depressziós vagyok és nem bírtam a gimit. Muszáj volt szünetet tartanom, ami kicsit hosszúra nyúlt, mivel anyagilag megtehettem...

Most levelezőn akarok érettségizni, de nem ártana dolgoznom valamit mellette, mert 19 éves vagyok és még sosem dolgoztam. Meg nagyjából feléltem az összes tőkém.


Még ugyan nem mélyültem nagyon bele az állás hírdetések bogarászásába, de (ami a közelemben van) még a gyári munkákhoz is érettségit kérnek minimum.


Vannak OKJ-s végzettségeim: Targoncás, ebből megvan mind a 3 féle

(vezetőüléses targonca

vezetőállásos targonca

gyalogkíséretű targonca)


És asztalos.


Ezekkel milyen proli állás hirdetéseket érdemes megcélozni amíg meg lesz az érettségi? Mert pl. a raktári melónál is azt írják, hogy az érettségi előny, s biztosra vehetem hogy jelentkezik olyan is akinek van... Akkor esélyem sincs?



2018. febr. 13. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mondó vagyok, hogy jelentkezz bátran!

8 osztály+targonca vizsga, a száraz ..@rt is kinyalják a ...ból.

Mire megyek az érettségivel szerinted (?), meg az okj papírommal ami kereskedelmi, meg a szakmámmal, semmire, nem kellek sehova. Logisztika, raktár, komissiózó, az érdekel mindenkit, hogy tekered a targonca kormányát 6 osztállyal.

2018. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Asztalos is vagy (?) azzal meg jelentkezz szerintem kórházba is, te leszel az ambulancián a vezető asszisztens LOL :D De komolyan mondom.
2018. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!