Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Andragógia Msc-vel mit lehet...

Andragógia Msc-vel mit lehet kezdeni a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
Kb semmit?
2018. febr. 13. 17:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Olyan kis butuska vagy, hogy fogalmad sincs hogy működik a HR. 20 év múlva is simán tudok ebben dolgozni, ha akarok, de persze te a szalag mellett erről nem láthatsz rá. Nah, kellemes szép napot, nekem az lesz ;)
2018. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Ki mondta, hogy én szalag mellett dolgozok? Csak gratulálni tudok, hogy elvégeztél egy büfészakot és betettek, vagy beszoptad magad egy jól fizető munkahelyre. Te is még hetven évesen ott fogod nézegetni a nagy szaktudásoddal az önéletrajzokat, mert ehhez kell minimum egy diploma és akárki nem tudja ezt elvégezni.
2018. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy teljesen mindegy milyen butaságokat hordasz itt össze :) Pont emiatt a felfogás és személyiség miatt nem viszed semmire. Én kipattintanálak az első körön már, és valszeg más HR-es kollégák is. Saját magadra vess :)

És tudod, én ennyit érek a cégemnek, sőt, volt ajánlatom már ennél magasabb összegről is. Tudod, kereslet-kínálat, szóval a te véleményed nem oszt és nem szoroz.

2018. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Persze, ha már valahogy befúrtad oda magad és nem csinálsz olyat, amiért kirúgnának, akkor megtartanak, ennyit érsz a cégednek. És, ha látják rajtad, hogy ölni tudnál a jó fizetésedért és a pozíciódért, akkor az tényleg külön piros pont és jár érte a fizu emelés. Abban is igazad van, hogy az ilyen mentalitású emberek, mint te többre viszik. Akik pl. csak azért végeznek el egy egyetemet, hogy legyen diplomájuk és tök mindegy, hogy milyen büfészak az. A lényeg mindig az elismerés és a jutalom. És erre te tökéletesen ki lettél tenyésztve.
2018. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Aham, a befúrás azt jelentette, hogy elmentem interjúra, és ajánlatot kaptam, hát jó. Pont az ilyen emberek kiszűrése miatt (is) vagyunk, mint te. Annyira süt rólad a tudatlanság és a butaság, hogy hihetetlen, igazából mint HR-es és mint ember sem csodálkozom, hogy nem viszed sokra. És igen, ennyi pénzt érek a cégemnek (idővel majd többet is ;) ). És nem is egy kis cégről beszélek, hanem egy olyanról, ahol több mint 22.000 dolgozó van világszerte. Te sosem fogod megtapasztalni, hogy milyen, mikor értékes vagy a cég számára, és ha esetleg ajánlatot is kapnál máshonnan, mindent megtennének, hogy megtartsanak. Részemről befejeztem ezt a sárdobálást, én jelenleg elégedett, és boldog vagyok. Good luck neked is ehhez.
2018. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!