Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát tudnék szerezni...

Milyen munkát tudnék szerezni egy C2es angol nyelvvizsgával?

Figyelt kérdés

Első éves egyetemista vagyok. Igazán még semmit sem értem el és a szakterületemben még nem tudnék elhelyezkedni, gyakornoknak sem.


Igazán nincs semmilyen preferenciám sem. Van egy C2es nyelvvizsgám angolból, plusz külföldön éltem egy ideig.


Tudom, hogy rengeteg munka lehetőség van szimplán egy érettségivel, főleg egyetem mellet. Elmehetnék a rakodónak, eladónak és kitudja még minek.


Milyen munkaterületen tudnám a nyelvtudásomat hasznosítani és viszonylag jó fizetést kapni egyetem mellet?


Olyat írjatok ami reális, az az a helyzetemben megszerezhető pozíció. Például csináltam már fordítói munkát, de nem tudnék fordítóként elhelyezkedni, mert valamilyen speciális képzés vagy egyetem kell hozzá és a C2 igazán nem nagy szám.



2018. febr. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Magántanítás.
2018. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
mekdonálc
2018. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha tényleg jól beszéled a nyelvet, és úgy érzed át is tudnád adni, akkor vállalhatnál nyelvtanítást, akár skype-on keresztül is. Kicsit kevesebbet kérsz, mint egy tanár, de még így is sokkal többet kereshetsz vele, mint diákmunkával.
2018. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Angol tanításra valóban nagy az igény, de affinitás is kell hozzá. Olvass utána a tanítási technikáknak, vállalhatsz akár csak társalgást is. Én 3 évig egyetem mellett megéltem vele egész jól.
2018. febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!