Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkáltatóm megszüntette a...

A munkáltatóm megszüntette a munkaviszonyom. Pár nappal később egyszerűsített munkaviszonyban dolozok nála. Ez így szabályos ( többilent)?

Figyelt kérdés

Mivel a munkahelyemen lesz pár hét leállás, a dolgozók egy részét kijelenti a főnök, majd alkalmival ugyanúgy alkalmaz minket. Kilépő papírokat nem kaptam meg eddig, február vége volt az "utolsó"munkanapom.


Ugyebár alkamival havi


2018. márc. 10. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, én is úgy vélem, hogy nyíltan érdemes segíteni másoknak és nem privátban, hiszen rengeteget lehet tanulni egy-egy hozzászólásból.


Az meg, hogy egyeseknek fingjuk sincs az életről és ezért lepontozzák a jó válaszokat ne kedvetlenítsen el senkit: majd rájönnek!


De amúgy akinek egy csöpp esze van, az nem a %-os megítélés alapján von le messzemenő következtetéseket....

2018. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11


Ok, hogy nem a %-ok alapján ítélnek meg valakit, csak az a baj, hogy az ilyen lehúzásoknál, mint itt is, hogy a jó válaszok is le vannak húzva, összezavarodik a kérdező és nem tud eligazodni, mi a helyes út?

Ez a legnagyobb baj :-(

Meg az, hogy a segítés helyett másoknak "kárt"okoznak.

néha már nincs energiám megválaszolni egy-egy kérdést, mert tudom, hogy hétvége van, jön az unatkozó-lehúzó banda. Már egyszer leírtam, hogy ha még más rovatokban csinálnák ezt, talán nem lenne akkora baj, de itt, a komolyabb, üzleti, sokszor jogi dolgoknál nem kéne "randalírozni", szórakázni (mondjuk máshol sem).

2018. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

12-es: hiába próbálod ezeket tanítani, amíg maguk nem jönnek rá, hogy milyen kárt okoznak/okozhatnak ezzel a "szórakozásból lehúzom" másoknak, addig csak falra hányt borsó.


Vagyunk itt jó páran komoly, élettapasztalt emberek, akik próbálunk segíteni a tanácstalanokon, és ezt akkor is jó érzés megtenni, ha közben állnunk kell a sarat.


Az ember ott segítsen, ahol tud!

2018. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13


"Vagyunk itt jó páran komoly, élettapasztalt emberek, akik próbálunk segíteni a tanácstalanokon, és ezt akkor is jó érzés megtenni, ha közben állnunk kell a sarat.


Az ember ott segítsen, ahol tud!"


Szívemből szóltál! :-) (12-es)

2018. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!