Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jobb feltenni magam és megvárn...

Jobb feltenni magam és megvárni, hogy keressenek, vagy én keressek?

Figyelt kérdés

Egy érvre és ellenérvre tudok gondolni mindkét esetben.


1. Ha felteszem magam álláskereső helyre.

+ Olyanok fognak megkeresni, akiknek tényleg nagyon szükségük van rám, így pl béralkunál jó helyzetben leszek.

- Nem biztos, hogy a legjobb munkahelyek folyamodnak ehhez.


2. Ha én magam keresek munkahelyet.

- Nem biztos, hogy olyan túl nagy szükség van rám, biztos mások is jelentkeztek oda.

+ Versenybe szállhatok a legjobb helyekért is, ahova már eleve valószínűleg túljelentkezés van.



2018. márc. 12. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Te keress. En is vartam hogy felfigyeljen ram az utcan egy menedzser es filmsztar legyek, de sosem tortent ilyen :)
2018. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást. Tedd fel magad, és közben pályázgass is a neked szimpatikus állásokra!
2018. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen pozíciókról van szó, ha betanított munkás vagy, a kutya nem fog megkeresni, ha tapasztalt mérnök vagy vezető, akkor hirdetés nélkül is megtalálnak
2018. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem 90%-ban biztosítási ügynökök kerestek meg az első módszernek köszönhetően.
2018. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!