Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki megvárni az...

Szerintetek ciki megvárni az 5 Ft visszajárót?

Figyelt kérdés
Pékségben... furcsán nézett rám az eladó hölgy. Úgy vagyok vele, hogy egy futártól vagy postástól nem sajnálom, akár még nagyobb aprót is otthagyok nála. Pékségben viszont nem szoktam valami nagy értékben vásárolni, így gondoltam megvárom... máskor pont ennyi hiányzik, így ez is pénz, jól jön. Ti mit gondoltok erről?

2017. dec. 6. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eladók is elvárják, hogy pontosan fizessünk, ne kevesebbet.
2017. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kérdező, bezzeg ha 5 forinttal kevesebb lenne nálad akkor nem adná el a pékárút.
2017. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a ciki, hogy furcsán nézett rád az eladó hölgy.

Mindig ellenőrzöm a blokkot és a visszajárót.

Bár ritkán fordult el elő tévedés.



1X pl előfordult, hogy keveselltem a fizetendő összeget.

Amikor pakoltam el, átnéztem a blokkot és 1 termék nem volt lehúzva. (Nem nagy összeg 1 doboz tojás (2.90 Euro) ). Visszafordultam tojással és blokkal a kezemben, hogy tévedés történt. Meglepődött az eladó hölgy és megköszönte.

2017. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem hozzászólókkal. Fordított esetben, ha 5 forinttal kevesebbet szeretnék adni, na akkor néznének rám igazán furcsán.
2017. dec. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!