Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek kevés a fizetésem?...

Szerintetek kevés a fizetésem? (netto 173) Bővebben kifejtem.

Figyelt kérdés

Száraz tények:

-Pontosan egy éve kezdtem el dolgozni

-Pórbaidő alatt (3 hónap) nettó 160 ezerért

-Jelenleg 173 ezer

-mérnök diplomával (csak Bsc, BME)

-Angol felsőfokú nyelvvizsgával (a nyelvet napi szinten kell használni, ez 90%ban írásbeli kommunikációt jelent)

-Maga a cég pici (4en vagyunk)

-Nagy forgalommal, ahhoz képest mérsékeltebb nyereséggel.

-Előrelépési lehetőség nincs.


Őszintén szólva nem igazán tudom eldönteni, hogy ez a pénz kevés vagy pont elegendő (azt tudom hogy semmiképpen sem sok) ezért a munkáért. Összehasonlítási alapom pedig nem sok van lévén első munkahely.

A munkámról:

A munka mennyisége eléggé változó, vannak napok amikor szinte alig van teendő, de vannak olyanok amikor ezerrel pörögni kell, és amig van munka ott kell maradni. (Ezeken a napokon a munkaidő készóra készpercig tart) A feladatom többnyire árajánlatok kiküldése, megrendelések visszaigazolása (vevőkkel kapcsolattartás), adott esetben fuvar szervezése külföldi gyártók felkutatása.


A válaszokat előre is köszönöm :)



2018. márc. 15. 20:40
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Illetve még azt hozzátenném, hogy a közvetlen főnököm nagyon nem örülne, ha hétfőn felmondanék, és az én munkámat neki kellene csinálni, amíg nem találnak valaki mást a helyemre és az nem tanulja meg mit hogy merre.

(Ő amúgy több mint 2x annyit keres mint én)

Persze ez nem annyira releváns info, nem használnék ilyet fel.

2018. márc. 15. 20:46
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Az . Hülyére vagy véve , aztán még te aggódsz mi lenne velük ha lelépnél . Keress mást és intézd úgy hogy tisztán válts , amennyiben van normális szerződés .
2018. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
Sok túlórával megkeresek ennyit olyan helyen ahova kb a 8 általános is elég.
2018. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%
Szeretem, mikor sajnalod a fonokod. Teged ki sajnal?
2018. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

És szerintetek mennyi fizetés emelést lenne érdemes kérnem?

bruttó 5-10%?

2018. márc. 15. 21:03
 6/29 A kérdező kommentje:
Jó, az 5% az semmi :D
2018. márc. 15. 21:05
 7/29 A kérdező kommentje:
Jah és mindez Budapesten történik.
2018. márc. 15. 21:12
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha jól értem, akkor nem a diplomáddal helyezkedtél el, ha a te feladatod a kapcsolattartás.
2018. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Anno kifejezetten egy építőmérnököt kerestek, de alapvetően igen, elég minimális szinten kell használnom az egyetemen szerzett tudást :)
2018. márc. 15. 21:23
 10/29 anonim ***** válasza:
46%

Pont 2x ennyit keresek pont egy év munka után, szinten bsc diplomával (csak TTK) angol nélkül..

Szerintem nagyon kevés a fizetesed.

2018. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!