Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állásban érhetek el...

Milyen állásban érhetek el legmagasabb fizetést gazdasági, pénzügyi területen? (gazdálkodási és menedzsment)

Figyelt kérdés

Ha tisztán az anyagiakat nézzük, mi az a pozíció, amire érdemes lenne menni gyakornoknak, mivel lehet a legtöbbet keresni rövid és hosszú távon, gazdasági-pénzügyi területen belül? Jól sejtem, hogy infósabb állásokkal (pl.: üzleti elemző)?


Szóval az érdekelne, hogy mivel lehet a legtöbbet keresni szakmán belül és az is érdekelne, hogy mennyit. Egyébként Pesten helyezkednék el, BCE-s diplomám van.



2018. márc. 16. 16:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi szépen. És mit gondolsz, elemzőként mennyivel lehetne többet elérni?
2018. márc. 16. 19:47
 12/19 anonim ***** válasza:
18%
vállalkozó csak abból lesz akinek van fölösleges 30 millió tőkéje
2018. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos nem tudom az elemzők mennyit kapnak pontosan, engem eléggé elijesztett az ahhoz szükséges matek úgyhogy nem néztem utána. Amúgy a könyvvizsgálás ugrott még be amivel jól lehet keresni, br. 350 körül pályakezdőként aztán tapasztalattal nyilván ez is nő, viszont ez nem annyira pénzügyi inkább számvitel, de a gazdasági területen belül van. Az egyetlen hátrány hogy gazdmen után ehhez még sokat kell tanulni. Tervezel tovább tanulni még? Mert pl elemzőhöz is a gazdmen kevés. Olyan érdekelne amihez csak a gazdmen diploma kell vagy még mestert végeznél?
2018. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tervezek majd továbbtanulni, de én őszintén szólva úgy tudtam, hogy üzleti elemzői állásokat meg lehet csípni bsc-vel simán, főleg, ha sikerül ilyen gyakorlati pozícióban elhelyezkednie az embernek.
2018. márc. 16. 21:03
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha megnéz hirdetéseket az ember akkor sincs feltüntetve általában semmi konkrét, csak business/pénzügyi területen végzett diploma.
2018. márc. 16. 21:04
 16/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben találsz némi iránymutatást.

2018. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen, a Salary Guide megvolt, köszi szépen.:) Csak arra volnék kíváncsi tulajdonképpen, hogy ezek közül melyik a legjobb szakmán belül, ami GM-es diplomával betölthető.
2018. márc. 16. 21:37
 18/19 anonim ***** válasza:

Elemzőnek csak alapszakkal inkább psz-ről vagy gazdinfóról mennek, professionon pár hirdetésre rámentem, volt ahol konkrétan írták ezeket vagy a munkakör leírása olyan ami főleg ezekhez a szakokhoz kapcsolódik.


Gazdmenről pénzügy mesterre lehet menni,

azzal már simán el lehet helyezkedni elemzőként.


Csak gazdmen alapszakkal nem tudok olyat ami kiemelkedően sokat fizetne.

2018. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Treasury terület nem érdekel? Nem szakadsz meg a munkában, pár év alatt 7 számjegyű lehet a fizud, amiből hosszú távon gyűjtheted a tőkét a saját vállalkozáshoz.
2018. márc. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!