Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten és a Nagyvárosokban...

Budapesten és a Nagyvárosokban mindenki gazdag?

Figyelt kérdés

A Nagyvárosokban pécs szeged szolnok nyíregyháza budapest stb ott mindenki gazdag?

Én falun élek és itt nagyon olcsók a házak 1 millióért már lehet venni kis házat de Budapesten Még 3-4 négyzetmétert sem lehet kapni 1 millióért nem még házat ott a panel lakások és az albérletek is nagyon drágák a kertes ház pedig a csillagos ég.

Itt faluban csak a nyomor és a szegénység van de amikor megyek nagyobb Magyarországi városba pl Pécs vagy Budapest mindenhol csak a csillogást látni mindenki kocsival jár és nem is régi kocsikal hanem terepjárókal nyugati kocsikal és Budapesten a fizetések is sokkal magasabbak mint falun vagy kis városban.

Budapest olyan mintha egy Amerikai város lenne mindenki gazdag és jól él de akkor miért panaszkodnak mégis olyan sokan?



2018. márc. 22. 10:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

@10

Igazából tök mindegy, de BTK-s. Azért mondom, hogy mindegy, mert szoftverfejlesztői OKJ-t, logisztikai ügyintézői főiskolát, könyvtáros-informatikusi főiskolát meg a fene tudja, miket végzett ismerőseim is ugyanúgy az aljamunkát végzik, mint én.


(A #8-as válaszomat valaki légyszi jelentse/töröltesse már, véletlenül küldtem el. Köszi.)

2018. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Hát én baromi jót röhögtem! :D


Szolnoki vagyok én is, diplomás, és most jöttem meg éppen a Tescoból... gyalog. Itt ülök a kis 30 m²-es albérletemben, magamat tartom el, és nemrégiben mégis felmondtam a munkahelyemen az elviselhetetlen állapotok miatt. Van spórolt pénzem, így nem kell bármilyen sz@rt elvállalnom, és képes vagyok egyedül megélni (egy ideig) - ezzel pedig jobb helyzetben vagyok, mint a legtöbb kortársam.


Az előttem szóló szolnoki amúgy is mindent elmondott, csak csatlakozni tudok, meg kínomban nevetgélni.


25/N

2018. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
az szép kilátás uccsó:D
2018. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

@12

Na, így kell ezt! :D Én is a héten mondtam fel különben, nekem is elegem lett.


Viszont a héten gazdagodtam egy olyan élménnyel, ami talán felnyitja azon ide írogató nagy tudásúak szemét is, akik szerint nettó 250 alatt nincs élet. Kérdezte egy vásárló talán hétfőn, hogy mennyi a fizetésem. Bár sok köze nincs hozzá, de mondtam neki undorral egy egyébként valós számot, amit ide nem írhatok ki, de maradjunk annyiban, hogy a minimálbér és a garantált bérminimum közt van. "Hát akkor mire föl panaszkodik?!" - szólt majdnem felháborodva a visszakérdése. Na, ennyit az itteni gazdagságról és a fäszä fizetésekről.

2018. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9-esnek igaza van annyit meg hozzá tennék, hogy valóban Pécsen sem jobb a helyzet... itt is minden protekció alapú
2018. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező te nem tudom hol élsz. Nyilván egy nagyobb városban több gazdag van mint egy ezer fős faluban de arányaiban nem jelenti azt, hogy ott mindenki gazdag. Budapest tele van külföldivel is azok is hordják a pénzt, de attól nem mindenki gazdag te jézusisten és SURPRISE az amerikai városokban sem mindenki gazdag sőőőőőőőt. Gyakrabban kéne elhagyni a faluvége táblát.
2018. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!