Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes kimenni külföldre...

Érdemes kimenni külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és jövőre fogok érettségizni. Májusban lehet menni exkurzióra Németországa, mert jövőre érettségizni fogunk. Iskolán csak 10 ember jár német nyelvre. Nem tanulok jól, németből tudok pár dolgot de beszélni nem tudnék. Érdemes elmenni erre az exkurzióra?


Vélemények? Tapasztalatok?


2018. márc. 25. 11:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Brigadara lehet menni 1 hétre
2018. márc. 25. 11:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmész kipróbálod és ha tetszik maradsz ha nem jön be akkor meg hazajössz.
2018. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De németből nulla vagyok
2018. márc. 25. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:
nem baj, megtanulsz, németet érdemes fejleszteni, tökmindegy mit tanulsz hasznos lehet, én informatikusként végeztem, de így is hasznát veszem a németnek
2018. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, de nem lehetne inkább magyarul írnod? :-)

"Májusban lehet menni exkurzióra Németországa"

"Brigadara lehet menni 1 hétre"


Azt még csak-csak megfejtem, hogy az "exkurzió" az valószínűleg kirándulás, de a "Brigada"-ra ötletem sincs: google filmsorozatot, spanyol brigád szót és Buenos Aires-i éttermet hoz ki rá - szóval ötletem sincs.


Ha az lenne a kérdés, hogy kimenj-e 1 hétre dolgozni iskolai keretek között,, akkor a válasz igen, miért ne próbálnád meg?

2018. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
15%

Előző, ne legyél ekkora paraszt!

Gondolom, te sose nyomsz félre semmit írás közben...

2018. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt én is sejtem, hogy elgépelte, de én sem vágom, hogy mi akart lenni a kérdés, pedig tényleg érdekelne. Valami csereprogram, és ott mit kellene dolgozni? Meg mennyi időre lehet menni? Szerintem megéri, ha másért nem is, akkor legalább kicsit világot látsz.
2018. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!