Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten mennyit kell...

Budapesten mennyit kell keresnem ahhoz, hogy a megélésen túl legyen havi legalább 150k forintom bármire?

Figyelt kérdés

Egyedülállóként, albérletbe.


Tehát költség lenne az albérlet, rezsi, utazás, kaja, bármilyen létszükséglet...


És ezeken felül legyen 150k az, amit bármire költhetek: szórakozásra, vagy akár félrerakhatom.


Nem tudom, hogy mennyire szokványos az, hogy a cégek beszállnak az albérletbe, térítik az utazást, vagy egyéb kedvezményeket adnak, diplomás állásról van szó.



2018. márc. 29. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha saját albérletet akarsz (nem csak szobát), akkor szerintem nettó 360-400 ezer körül kéne keresned.
2018. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ami azt jelenti, hogy ha kérek bruttó 500 ezret, akkor abból kapok nettó 332-t, de szokott lenni különféle cafeteria, albérlet támogatás, éves bónusz stb... azokkal akkor talán meg is van ez.
2018. márc. 29. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
350-400 minimum, ha ilyen magas összeget akarsz félretenni. Nem tudom, milyen diplomád van, de ehhez nagyon bele kell ülnöd a jóba, pályakezdőként nem túl reális elvárás.
2018. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha megosztod a lakást valakivel egy nem annyira frekventált helyen (értsd : nem az V. kerületben keresel albit) akkor 300 körül ez működni fog. A belvárosban mindez +50 legalább.


Ha teljesen egyedülálló lakást akarsz akkor ez külvárosban kb. 350, belvárosban 400+

2018. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bruttó 500 ezret.
2018. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!