Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok az FLP ről? (forever living products) folytatás lent

Figyelt kérdés
Dolgozni akarnék valamit (diák) de nagyon zűrösnek tűnik ez az egész nem értem h pontosan mit kéne majd csinálnom, mennyi pénzt kaphatok.Állandóan a többszázezres keresetekkel jönnek,amik teljesen irreálisak és nagyon attol tartók hogy ez az egész megint csak a normál emberek lehuzásából áll. Tudtok valami egyenes beszámolót adni erről az egészről? Hogy lehet itt pénzt keresni stb..
2010. jún. 12. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Forgalmazói szinten állok (2) ponton náluk. Ha olyan körökben mozogsz, ahol van rendesen anyagi háttér, még keresni is lehet. Én egy nyomorult termékbemutatót nem tudtam megszervezni, senkit alám beszervezni, mert: ismerem a termékeket, de nekem nagyon drágák, vagy én is forgalmazó voltam, de már nem csinálom, vagy forgalmazó vagyok, és jó vevőköröm van. Akkor, mikor megjelentek ezek a termékek, még meg is lehetett gazdagodni a forgalmazásból, viszont kezd telítődni a piac. Akik meg tudják fizetni, azoknak meg van a saját forgalmazójuk, vagy már magas szinten állnak. Az én szponzorom sem keres vele, max. a minibálbér összegét, pedig igen nagy hálózatot épített ki. Viszont fogynak a vevők. Ez az én tapasztalatom.
2010. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bele ne menj ilyenbe. MLM rendszer, azaz tulajdonképpen piramisjáték. Az összes arról szól, hogy "vegyél most 240 ezer forintért cuccot, és akkor beveszünk", aztán azt később vagy elsózod, vagy a nyakadon marad. FLP-s kalcium tabletta 5 ezer forint, Calcium Sandoz egy ezres. FLP-sek mindig azzal jönnek, hogy az övék így jó, úgy jó, java részük pedig épp-hogy csak érettségizett.. viszont egyik ismerősöm németországba házasodott, a Novartis egyik gyógyszerészéhez. Valahogy én bennük jobban bízom.


Magyarul: nagy tőkén kell venned egy rakás szart, amit aztán nem is biztos, hogy el tudsz adni.

Ja, teszem hozzá, egyéni vállalkozónak kell lenned, hogy csinálhasd, magad adózol, stb... 18 alatt bele se vághatsz.


Ha rám hallgatsz, messziről kerülsz bármit, ami MLM rendszerben van.

2010. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, akkor ti is megerősitettétek a negativ véleményeket róluk inkább nem lépek be. de ugyérzem jobban is teszem
2010. jún. 14. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló nagyon sokat téved!! Lehet ő rossz helyen próbálkozott de van olyan hely ahol nincs semmilyen vásárlási kötelezettség és nincs belépési díj.


Tehát nem lehet veszteni csak nyerni, ha nem hiszed írj nyugodtan privibe és tudok segíteni ami neked 1 Ft-odba se fog kerülni

2010. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
jahh, csak legyen elég ismerősöd aki egy fél tubus fogkrémért kiad 4000Ft-ot.... ehhhh, és ez még csak az alja
2010. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végy egy könyvet a szakmát ismerő írók közül, vagy olvasd el az MLM magazint, vagy hallgass meg felvételeket olyan emberektől akik ebben sikeresek. Rögtön fogsz tudni mindent, nem helyes dolog, ha nem láttak el minden infóval ami a döntéshez kell.
2012. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!