Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kompenzációval tartozik...

Milyen kompenzációval tartozik a munkáltató késő fizetés esetén?

Figyelt kérdés
Hó 10-ig kéne fizetnie mindig csúszik napokat, volt már hogy egy hétnél is többet-milyen kompenzációval tartozik nekem a munkáltató,hogy 10-e helyett pl 15-én fizetett?
2018. ápr. 15. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Fordulhatsz a munkaügyi felügyelethez a problémáddal, ha bizonyítani tudod.
2018. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy érted a bizonyítást?

Utalással jön a pénz nem kell külön bizonyítani mikor fizettek mert ott az utalás ideje.

Az meg hogy max 10-og meg kéne jönni a pénznek szintén nem szorul bizonyításra ott a szerződésben ott az Mtben is.

Mit kéne itt bizonyítani még? Ez nem elég?

2018. ápr. 15. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
mondjuk örülni hogy megkapod
2020. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok! Most jelentettem be névtelenül a munkáltatómat: [link]

A törvény 10.-ét jelöl meg, így törvénysértő a munkáltatód jelenlegi magatartása. Gondolom minden kollégáddal hasonló a helyzet, így kérd névtelenül, hogy a közérdekű bejelentésed alapján végezzenek teljes munkaügyi-munkajogi ellenőrzést a munkáltatódnál. Megírom, hogy mi lett az én ügyemmel!

2021. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!