Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT területen mennyire esélyese...

IT területen mennyire esélyesek ezek a fizetések?

Figyelt kérdés

Mindig írogatnak recruiterek, hogy érdekelne-e váltás, és pár szót szoktam velük beszélni miről lenne szó, bár nem akarok most munkahelyet váltani. Nyilván nagyjából megkérdezem pénzben is mennyiről van szó, és most már sokadszor mondtak bruttót a 1-1.5M tartományban.


A Hays éves riportját tudtam csak megnézni, mint valamilyen szintű referencia. Abban a riportban ezek már bőven team lead/manager fizetések, viszont ami állásajánlatokat én kapni szoktam, nem ilyenről szólnak, csak "sima" mérnöki pozíciók, kb pont olyanok mint amit most is csinálok.

Nekem pár év tapasztalatom van még csak, ennyit még nem keresek, ez kb +30-40% lenne.


Ez létezik, hogy a nem lead/manager munkakörökbe is ennyire gyakoriak lettek ezek a fizetések? Konkrét területet nem írnék, de pont az egyik azok közül amikre a riportban kitérnek.


Link:

[link]


2018. ápr. 22. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem hogy füvezel? Ha fizetésre akarsz választ kapni egy fórumon, miert nem vagy képes leírni hogy:

1) Te mihez értesz, és hány éved van benne.

2) Mi a terület ahova mennél.


Egyébként általánosságban elmondható hogy:

Budapesten, folyékony angollal, Szenior fejlesztő pozícióban, multinál olyan 900-1200 sávban van a fizetés teteje cégtől függően.

2018. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így ez a kérdés teljesen értelmelten, mert a Pajkeszegi önkormányzat rendszergazdája is it területen van, meg Bill Gates. Miben van pár év tapasztalatod? Nagyon nem mindegy, hogy ez mondjuk it support, fejlesztése stb... nagyon nem mindegy, hogy milyen nyelven tudsz és még leírhatnék kb kismillió ilyen tényezőt
2018. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem IT, egyéb mérnöki, nem vezető pozíció - interjú ezen a héten, 1,2 milliót kért a fickó, nem ezért nem veszem fel
2018. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!