Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra hol vehetnék...

Állásinterjúra hol vehetnék kicsit konzervatívabb ruhát?

Figyelt kérdés

Kicsit váratlanul ért, ilyen gyorsan nem számítottam az interjúra. Két napom van valami értelmeset beszerezni.

Sok helyen látok csinos ruhákat, de most a mintamentes és nem sliccelt, nem pörgős szoknyákat részesíteném előnyben. Melyik boltokban találnék ilyet mihamarabb?



2018. ápr. 23. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Befáradsz egy nagyobb plázába és végigjárod a boltokat, pár óra alatt megvagy. Első körben pl. elegánsabb boltokat nézz, pl. Orsay.
2018. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A weben megnéztem pl Orsay, Promod....már nem tudom melyik boltok kínálatát és csini pörgős, mintás, mini, felsliccelt stb darabok vannak. Ezért is kérdeztem, hogy melyik boltot ajánlanátok, ahol többségében azért a célnak megfelelő ruhát találnék. Hiszen mint mondtam, sürget az idő és nem plázáznék órákat, ha célirányosan tudnék menni esélyesebb üzletekbe.
2018. ápr. 24. 09:24
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
Akkor gondolom kosztümöt vennél és akkor ilyen elegánsabb üzletekben nézelődj. A Westend is jó mert sok üzlet van kis helyen.
2018. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
Úgy értem ilyen elegánsabb stílusú üzletekben.
2018. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Moszkva térnél ajánlom a T and T divat butikot (fészen, google-on így megtalálod őket). Nagyon szép, minimalista ruhák is vannak, tökéletesek interjúra, nem is annyira drágák.


Orsayban van business részleg, vannak mindig visszafogott egyberuhák. A Camaieu is visszafogottan elegáns, azt hiszem ott is van business részlet.

2018. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fekete nadrag kosztum . Vilagoskekslim fit sztreccs hosszuujju inggel. Ezt mindig hordhatod akarhova.

En mindig fekete nadrag kosztumokben jarok mindenhova . Mindig mindenhol alkalmas viselet.


Egyberuhaba nem jarnak interjura.


N/35

2018. máj. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!