Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hová menjek dolgozni? Gyári...

Hová menjek dolgozni? Gyári munkán kívül milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Érettségim és egy élelmiszer eladó végzettségem van. A szakmámat nem igazán szeretem és halálosan béna vagyok az értékesítésben, egy 40 forintos csokit sem tudok eladni egy szénhidrátfüggőnek.

2018. ápr. 26. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Közmunka.
2018. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Voltam még régebben. Akkor hagytam abba, mikor a kollegáknak nem tetszett, hogy nem vagyok alkoholista, valamint nehezményeztem, hogy 4 ember helyett miért én egyedül ásom az árkot, még ők kocsmáznak.
2018. ápr. 26. 13:04
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Tanulj valami értelmeset
2018. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Sok lehetőséged nincs. Vagy gyár vagy bolt. Ha egyikben sem akarsz elhelyezkedni, tanulj olyan szakmát, ami érdekel.
2018. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

raktárosnak is simán elmehetsz, vagy ha értesz kicsit is a számítógépekhez, akkor admin, raktár admin stb.


Sok lúzer azt hiszi csak közmunka van, nevetséges

2018. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
határvadász, börtönőr, túzoltó
2018. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hol laksz.



A képlet egyszerű.

Megnézed, hogy milyen állásokat lehet betölteni szakképzettség nélkül és listázod.

(Ebben a google vagy álláskereső portálok segitenek, esetleg a munkaügyi központ.) (Csak pár példa: segédmunkás, betanitott munkás. Az épitőiparban szerintem mindig hiány van. De elmehetsz árufeltöltőnek, raktári segédmunkásnak is. )


Ezután utánanézel a munkaköröknek és kiválasztod a neked tetszőket.


Igy megkapod a neked tetsző munkaköröket.

Majd ilyen álláshirdetéseket keresel a környékeden.


Beadod a jelentkezést.

Ha nem találsz, akkor "oda megyünk lakni, ahol tejet kapni". Azaz más környéken is keresel.


Ha nincs olyan munka amit szeretnél, akkor vállalj el olyat, amit kevésbé utálsz. Vagy tanulj szakmát.



Ahogy a többiek is irják, nem csak gyári és közmunka létezik. Csak keresni kell. De azt ne várd, hogy más keresse meg helyetted. (Bár vannak erre szakosodott cégek.)

2018. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
hmmm ahol dolgozom, oda diplomát kértek. Nekem nincs, mégis felvettek, mert a feladatkört el tudom látni
2018. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Áruházba. Beülsz kasszába, vagy pakolod az árut. Nem neked kell rásoznod a vevöre a terméket, azért megy oda, h megvegye.
2018. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Valutapénztáros?
2018. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!