Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hová menjek dolgozni? Gyári...

Hová menjek dolgozni? Gyári munkán kívül milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Érettségim és egy élelmiszer eladó végzettségem van. A szakmámat nem igazán szeretem és halálosan béna vagyok az értékesítésben, egy 40 forintos csokit sem tudok eladni egy szénhidrátfüggőnek.

2018. ápr. 26. 12:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%

5: "Sok lúzer azt hiszi csak közmunka van, nevetséges"


LOL :D


Itt csak az van, még a boltvezető is közmunkás, meg az orvos is :D

2018. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hiába a nulla, ez van.
2018. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 TappancsMancs ***** válasza:
Nem hiszem hogy a boltvezető és az orvos közfoglalkoztatott. Boltban tudtommal nem dolgozhat közmunka programban senki sem mert az magánszektor, egészségügyi területen sem, főként orvoskánt nem. Orvosi diploma nélkül nem dolgozhat orvosként. A törvény konkrét felsorolást ad a közfoglalkoztatók személyéről, akik kizárólag állami, helyi vagy közösségi célt szolgálhatnak.
2018. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírásának napján két önéletrajzot küldtem el, pár órával később mindkét helyről kerestek. Az egyik esetben raktáros volt a munkakör, másnap voltam próbanapon. Nehéz, fárasztó és unalmas. Köveket, kavicsokat, neház tárgyakat kell pakolni, lapátolni, ezek értékesítésével foglalkozik a cég. Kültéren van a szinte az összes áru, egy nap alatt szénné égtem, másrészt sokszor majd meghaltam unalmamban. A kollega egész nap futkosott a targoncával, én jogsi nélkül nem sokat tudtam beleszólni a dolgokba. Pakoltam, takarítottam majd mindenkinél lábatlankodtam, csak adjatok valami munkát. Az előző munkahelyemen egy-másfél év kellett hozzá, hogy feleslegesnek érezzem magam, itt már az első napon sikerült.

Jövő héten megyek a másik helyre egy másik munkakörbe, remélem nagyobb szerencsém lesz.

2018. ápr. 28. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!