Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végeztetek már otthon végezhet...

Végeztetek már otthon végezhető munkát? Ha igen mit? és mennyit kerestetek vele? Nagyon sürgős

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 21:13
 1/10 anonim válasza:
Ezek mind átvágós munkák, nehogy bedőlj! Általában először neked kell fizetned érte. Sok ismerősömet átb..ták már ilyesmivel, így inkább én is hanyagoltam
2010. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mosogattam és porszívóztam. Nem kaptam érte semmit.
2010. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
programoztam/programozok weblapokat készítek. változó, egy lapért 100-200k -t megkapok.
2010. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fordítottam. 3 nap alatt kerestem 80ezer forintot vele. Nem nagyon szeretem, mert egész nap a gép előtt kell ülni hozzá, de ha pénzre van szükségem, akkor jó, mert rövid idő alatt lehet aránylag sokat keresni vele.
2010. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy "otthon végezhető" csak egy ismertetője a munkának. Ettől még sokféle lehet. Ha leírod ide vagy priviben , hogy mi is az a munka, szivesen válaszolok neked, hogy átverés-e.
2010. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, még nincs konkrét, de nagyon fontos lenne vmit csinálnom, mivel most fog lejárni a gyedem, és nekünk ebből ment a lakáshitel törlesztés, viszont a gyes mellé még hozzá kellene raknom bőven, és ezért kellene a sürgős meló, a kislányomat meg nem vették fel bölcsibe helyhiány miatt! Nagyon félek, nem tduom mi lesz, a szakmám gépíró szövegszerkesztő, kerestem ilyen bedolgozást is de hát.....álom
2010. jún. 14. 08:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha az otthon végezhető munkához nem kell semmit tudni, max írni meg olvasni, ráadásul még neked kell előre fizetned, az kamu.


Ellenben viszont, ha nem kérnek tőled pénzt, honlapkészítést várnek el, webprogramozást, stb, az valószínűleg már nem kamu.


Láttam vagy száz olyan reklámot neten, hogy hogyan keress 250 dollárt naponta. Erre leírják, hogy rulettezzél! Ami is a reklámozónak hoz pénzt, te meg jó esélyyel vesztessz, mivel olyan módzsret írnak le, ahol hosszú távon nagyjából biztos vesztessz, ha meg mégis nyersz akkor elhanyagolhatóan keveset.


Pl: veszthetsz 50000 Ft-ot, s nyerhetsz 100 Ft-ot.... jó mi?

2010. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A cégnél, ahol dolgozom, különböző dokumentumokat kell írnom. Ezeket végezhetem otthon is (bár nem nagyon szoktam, engem jobban motivál az irodai légkör).

Ha keresel, ne az legyen a fő szempont, hogy otthon végezhető legyen. Jelentkezz olyan munkákra, amiket akár otthonról is lehet végezni, és kérdezz rá, hogy van-e ilyen lehetőség a cégnél. A normális otthon végezhető munkák hirdetéseinek ugyanis az az ismérve, hogy nem azt írják, hogy otthon végezhető munka, hanem magát a munkát.

2010. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek.

Azt hiszem elsőre sokan félreértették a kérdésed, és elsőre azt feltételezték, hogy kaptál egy "otthonról végezhető munka, nem kell hozzá képzettség, magas jövedelem, fizess be 500 ft-ot csekken erre a számlaszámra, és utána elküldjük a részleteket" tipusú levelet, és ezután érdeklődsz. A válaszokból úgy tűnik, hogy ettől akartak jogosan megóvni.

Viszont természetesen lehet otthonról végezni munkát. Ez persze szakterülettől is függ. Leginkább informatikai területen múködik, de még jópár szakmában lehetséges. Vállalhatsz például tanítványokat a lakásodon; fordíthatsz, pókerezhetsz, vetkőzhetsz webcam előtt (ha van gusztusod hozzá); berendezheted a lakásod ügyvédi, könyvelői irodának, fogorvosi rendelőnek, stb.


Egy félreértést eloszlatandó, "nem kell hozzá képzettség, magas jövedelem" létezik. Ha ilyennel találkozol, az sokszor pilótajáték, vagy teljesen sima átverés, de nem feltétlenül az. Egy jól múködő MLM cég segítségével ez valóban elérhető. Itt azonban ne otthonról végezhető, inkább csak otthonról irányítható kötetlen időbeosztású munkára gondolj, és készülj fel rá, hogy magas jövedelmet keresni belőle kőkemény munkával jár. Ilyet inkább úgy érdemes bevállalnod, ha van benned érdeklődés iránta, hogy közben végzel valamilyen egyéb munkát.

2010. jún. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
online ruletteztem, s óriásit nyertem. Több milliót.
2010. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!