Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kb 260 ezer forintot keresek...

Kb 260 ezer forintot keresek havonta nettóban. Ez jónak számít Magyarorszagon?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Attol fugg: milyen munkaval, milyen kepzettseggel, es foleg hogy ebbol mennyit koltesz el havi szinten. Ha otthon (szuloknel) laksz, nincs hiteled, napi 8 oras irodai munkabol elsz, akkor ez nem mondhato rossznak. Ha havi 190e hiteltorlesztot kell fizetni es 2 gyereket nevelni egyedul, akkor eleg keves.
2018. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Objektíve retek jó pénz. Csak ha ebből neked hitelt kell törlesztened, akkor már nem is olyan sok. Viszont ugye ha figyelembe vesszük, hogy felsővezetőkön, kamionosokon és bizonyos IT-sokon kívül gyakorlatilag senki nem keres ennél többet, akkor megint ott tartunk, hogy igen, ez egy jó pénz.


De mivel a GYK-n vagyunk, ez a fizetés, mint tudjuk, semmit nem ér.

2018. máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Meg kellene már érteni, hogy egy fizetés attól nem lesz jó, hogy mások még kevesebbet keresnek.


260 ezer forint kábé közép szar, főleg Budapesten. Éhen halni nem fogsz, de különösebb életet ennyiből felépíteni nem lesz könnyű.

2018. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha van párod, aki hasonlóan keres pl baromi jók vagytok.


Egyedül se olyan rossz, be lehet osztani, hogy mindenre jusson.

2018. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem túl világi, 2014-ben pályakezdőként kerestem ennyit.
2018. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem attól függ, hogy hol laksz. Pesten kevés, de vidéken jó. Én személy szerint nettó 300 ezer alatt meg se mozdulnék otthon. Most ettől sokkal többet keresek külföldön. Unokatesómnak 8 általánosa van és ő is megkeres nettó 300 ezret, vagy ott van az egyik hawerom neki is 8 általánosa van, és 300 ezret megkeres egy C-s jogsival. Igaz ő fizet albérletre 140 ezret Budapesten, szal sok nem marad neki.
2018. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkinek más a jó fizetés. Pályakezdőként jó. 5 év tapasztalattal nem túl jó. (ha diplomás állásról beszélünk). Számít, hogy vidéken vagy Pesten. Milyen munka stb..Nem lehet a McDonaldsos dolgozot összehasonlitani a CEO-val.
2018. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Székesfehérváron lakok . Hitelem nincs lakásom autóm ki van fizetve . Vendéglátásban dolgozom sima felszolgáló vagyok .. Ez kb havi 200 órába jön ki.
2018. máj. 6. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan területen, vidéken, nem rossz. (de persze te tudod, hog szeretsz-e ott dolgozni vagy nem stb..)
2018. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Főleg ha lakbért sem kell fizetni. Én nem gondoltam volna, hogy ennyi keres egy felszolgáló a hétköznapokban csak úgy különös esemény nélkül. Vidéken vannak bőven akik diplomával nem keresnek ennyit szerintem.
2018. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!