Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresel jelenleg?

Mennyit keresel jelenleg?

Figyelt kérdés
Ha lehet kicsit részletesebben: hol, hány éves vagy, milyen területen dolgozol? :)
2018. máj. 5. 10:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
37%

#10 jó, és? Egyrészt azokat leszarom, mert annyi közöm van hozzájuk, hogy reggel munkába menet látok 3-at.


Másrészt minden ember saját sorsának kovácsa, aki megragad valahol, az pont azt érdemli.

2018. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
24%

11-es, persze, hogy lexarod - pont ugyanúgy, ahogy a kormányod, meg a fityesz, akire szavaztál.


Empátia zéró, közöny meg a köbön.


Akit megerőszakolnak, az meg is érdemli, ugye?!

2018. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Beleszólnék én is..

Akit megerőszakolnak az áldozat, aki lusta tanulni költözni előrelépni fejlődni az szerintem nem az :/

Rossz példa.

2018. máj. 5. 13:05
 14/30 anonim ***** válasza:
45%

Miből gondolod azt, kedves kérdező, hogy aki csak minimálbért keres, az már egy lusta, tanulatlan, fejlődésre és változtatásra képtelen egyén ?!


Tudod te, hogy hány tanult, művelt, diplomás, vagy sok szakmával és végzettséggel rendelkező, tehát szorgalmas munkás dolgozik az országban méltatlan körülmények között?!


Ők nem áldozatok?


Szerinted mindenki maga tehet arról pl., hogy 40 évesen már nem kell sehová, csak az alja munkára, mert a 20 éves protekciós és végig puskázással lediplomázott kis p.csát veszik fel helyette?


Az a baj, hogy itt mindenki úgy gondolja, hogy azért xar neked, mert xar vagy, holott lehet, sokkal értékesebb az az ember, aki nem képes másokat eltaposni az érvényesüléshez és közönyösen szemlélni a szerencsétleneket.

2018. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriába melózok Heti 5 nap napi 9 óra meló. Havi 1400 Eurót keresek, kapok enni mikor melózok, illetve szállást is ingyen. + 14 havi fizetést ami +2800 Euró egy évben. + Havi Kb 200 Euro borravalót. Továbbá 15 év ledolgozott év után kapok majd nyugdíjat innét, ha elérem a nyugdíj korhatárt, szal körülbelül éves szinten átszámolva kb 6 millió forint + 1 havi fizettet szabadság, tudnék ettől többet is keresni, viszont egy álom helyen vagyok az Alpok lábánál, és jó a főnökség, és a csapat is, szal nem panaszkodok.
2018. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
50%

"Ők nem áldozatok?"


Nem, nem azok. És tanuljátok már meg, attól hogy valakinek diplomája van, egy dekával nem ér többet. Ha van egy 0 értékű diplomád, ugyanúgy marad a közmunka.


Szerencsére már nincs szocializmus, itt az elvégzett munka értéke számít.

2018. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
46%
Én már kb senkit nem tudok sajnálni mindenből van valami kiút az egy dolog, hogy sokaknak nincs hozzá kedve. Alapon 18-25éves korig (minimum) kell belehúzni ezerrel amíg nincs gyerek család stb és megalapozni az életed nem 40 évesen kell észbekapni h jahhhhaaaahhhajjjjj mink ojan szegínyek vagyunk. Van aki szerencsétlen, de 40 évig folyamatosan senki nem szerencsétlen. Valahol elbszta az illető (nem tanult, nem dolgozott, lusta volt, felcsinált valakit amikor nem kellett volna etc.) és most sajnáltatja magát általában az a sztori 99.99%ban. Azt is hozzátenném, hogy a média meg hasonló bölcsész idiótaságokat ne számítsunk diplomának mert nem azok és akkor mindjárt lemegy a diplomás munkanélküliek száma.
2018. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
br 185, cafi semmi, könyvelőirodai robot (tb-bér, mképes, adótanácsadó, teljesen önállóan dolgozom). Felénk ez ennyit ér.
2018. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
38%
1.Senki nem tiltja meg, hogy Budapestre költözz vagy Győrbe vagy ahol van jobb fizetés azon a területen. 2. Nem csak a fizetések alacsonyabbak vidéken, hanem a megélhetési költségek is. Vidéken akár kb 50-60 ezerből is lehet külön lakást bérelni. Budapesten ugyanez 150.
2018. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Családom van, itt tanulnak a gyerekeim, itt vannak a beteg szüleim, a férjem idős szülei, a férjem műhelye. Nekem többet ér, hogy tudom, ők számíthatnak rám, mint az, hogy 180 vagy 270 a bruttóm... :) MErt ha nem tűnt volna fel, nem panaszkodtam.
2018. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!