Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresel jelenleg?

Mennyit keresel jelenleg?

Figyelt kérdés
Ha lehet kicsit részletesebben: hol, hány éves vagy, milyen területen dolgozol? :)
2018. máj. 5. 10:22
1 2 3
 21/30 TappancsMancs ***** válasza:

10es, hétvége van azért lopja a napot itt a gyakorin. Jó ez mindegy. :)


Azt hozzátenném, hogy volt itt pár kérdéshez kapcsolódó annak negatívabb oldalát bemutató válasz, a kevesebb fizetésekről. A kis fizetésűek szerintem se fognak itt ilyen kérdésre válaszolni, pedig ez is a helyzet része. Többször láttam már (gondolom ti is) ilyen kérdést és néha fura ez igaz, de hasznos mindannyiunknak a tájékozottság miatt akár újra és újra feltenni ezt.


Aki a Főpolgármesteri hivatalban dolgozol az milyen beosztást jelent? Gondolom valami vezetőit?

2018. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy.


Sima ügyintéző vagyok a titkárságon.


3 éve vagyok itt. A kolleganőm 6 éve van kb, ő már jobban kap tőlem. Az évek nagyon sokat számítanak itt.


A közvetlen főnököm az én pénznemnek a dupláját kapja, tudom, mert szeret vele kérkedni :D

2018. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Budapesten vagyok pszichológus. Iskolában dolgozom félállásban, az nettó 65 ezer. Másik félállás a kerületi pszichiátriai gondózóban, (itt jóval több időt vagyok) ez havi 120 nettó. Ezen kívül folytatok magán terapeuta jellegű tevékenységet: jelenleg 5-6 páciensem van hetente, óránként 8 ezer forintért.

Ebből 3500 marad meg, a többi elmegy a hely bérlésére és adóra.

Sokat ingázok mert az iskola vidéken van, tehát a benzin pénz az folyik el rendesen de nagyon szeretem a munkámat így cseppet se bánom.

A férjem sokkal jobban keres nálam mérnökként, ő 430 körül. (Informatikus.)

2018. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
67%
Ez a "nem kötelező xy munkát csinálnod" szöveg azért kicsit álszent, mert azokat a munkákat is el kell végeznie valakinek. Nem lehet mindenki szoftverfejlesztő, mérnök vagy multinál közgazdász, jogász. Kell utcaseprő, pék, óvónő, ápoló, tesco pénztáros, postás, bolti eladó, mekis burgersütő, stb. is, hogy működjön az ország.
2018. máj. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kell. De, azok sehol sem kapnak annyi pénzt mint aki magasabb beosztásban van (hacsak nem vállalkozóként csinálja esetleg amit csinál és akkor annyit keres amennyit elad). Alapvetően aki középiskolában/ egyetemen stb szív is komolyan veszi az ha minden jól megy előbb utóbb eljut oda. Aki meg az iskolában érzi jól magát az nem. Én nem vagyok olyan idős de néha eszembe jut megnézem kiből mi lett középiskolából és általános iskolából. Meglepetés nemigen ér. Aki lumper volt ott az lumber most is, van néhány aki okos volt, de büfészakot végzett így semmire sem vitte és egy kis réteg akiből valami lett. kb 90%-ban meg tudtam volna jósolni már akkor, hogy ki melyik kategóriába fog esni. Meg persze a diploma is semmi egymagában utána még teljesíteni is tudni kell mert a diplomások közül sem senki havi nyócáznál kezdi közel sem és 12 órát egy irodában ülni és még esetleg haza is vinni a munkát sem mindig fenékig tejfel. Meg kell csinálni minden munkát, de mindenkinek van választása. Engem senki nem noszogatott, hogy szabadidőmben angolt tanuljak meg angolul olvassak könyveket majd egyetemre menjek és elvégezzem majd hónapokig állásokra jelenktezzek non-stop még mielőtt végeztem mert az isten háta möfül való vagyok ahova nem akartam vissza költözni viszont ha nem ott vagyok lakbér kell amihez meg fizetés kell stb stb..senki nem noszogatott mehettem volna a Coopba is az utca végén és akkor most én lennék ott, de nem mentem.
2018. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ja és három év egyetem alatt egy hétvégém nem volt mert dolgoznom kellett majd hétköznap jutalomból meg tanultam non-stop egy szabadnapom nem volt évekig és még így is alig volt pénzem mert a fizetésem 120%a lakbérra ment kb. A sok irigykedő közül kevesen vállalnák be szerintem.
2018. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
51%

Haha. Ha mindenki szoftverfejlesztő és mérnök lenne, nem igazán lenne szükség se kasszasra se utcaseprőre, az egészet lehetne automatizalni a pcsaba..


Itt nem az a gond hogy azért nem lehet mindenki mérnök mert valakinek utcát is kell seperni, hanem az hogy valaki csak ennyire képes. Az meg nem is érdemel többet...

2018. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
1,5 millió HUF, rezidens orvos, Németország
2018. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Bp, 24/N, nettó 300/hó, 450 cafeteria éves, év végi bónusz.
2018. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
29/F szakács, bejelentett fizetésem brutto 182000, a valós netto 350, cafateria nincs, viszont kajára nem nagyon kell költenem.
2018. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!