Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek magammal egyetem...

Mihez kezdjek magammal egyetem után?

Figyelt kérdés

Most fogom befejezni a Szociális Munka BA képzést, és nem tudom hogy mihez kezdjek magammal. Sajnos nyelvvizsga hiányában nem fogom kézhez kapni a diplomámat, így sajnos a továbbtanulás se lehetséges. Viszont nem tudom eldönteni hogy mit is szeretnék csinálni a továbbiakban...hol szeretnék élni Pest vagy Miskolc és dolgozzak vagy esetleg valami OKJ-s képzést végezzek el még. Az eredeti tervem az volt,hogy fogyatékkal élő személyekkel szeretnék majd foglalkozni, de ahhoz a szociális munkás végzettség sajnos kevés.

Teljesen döntésképtelen vagyok jelen pillanatban.

Jelenleg diákmunkán dolgozok egy multinál irodán és részmunkaidős állásba pedig szociális területen, mindkettő munka tetszik de nem tudok dönteni, melyiket csinálnám főállásba.

Tudnátok tanácsot adni ?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. máj. 6. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Első körben csinálj meg egy nyelvvizsgát hogy kézhez kapd a diplomád!
2018. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehogy már egy szros nyelvvizsga vegye el a kedved a terveidtől?

Csináld meg a nyelvvizsgát és huzzál tovább tanulni.

Elterveztél valamit, akkor vidd is véghez.


Bocsi a durvaságom miatt, de az élet nem "jajj most mi lesz" játék.

2018. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a szociális munka az egy semmi diploma hát még ha nyelvvizsgád sincs. Pesten vannak olyan multik meg nyitnak folyamat ahol nem nagyon számít milyen diplomád van csak nagyon jó nyelvtudás kell, de akkor az is kilőve. Hogy lehet 3-4 évet ennyire elcseszni őszintén? Mire gondoltál? Csoda nemigen van nagyon jó angoltudás kell és használhatő képesítés az érvényesüléshez vagy havi 120nál sokkal több nem várható. Amúgy meg te tudod mit akarsz. Valakinek a pénz a célja valaki élvez fogykosokkal lenni kevés pénzért mindenki más.
2018. máj. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Büfé-WC szakot kellett volna végezni.

Bár ahhoz is kell a nyelvvizsga...

2018. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!